X-Men Serisi Televizyonlara da Geliyor, İşte Tanıtım Filmi

X-Men Serisi Televizyonlara da Geliyor, İşte Tanıtım Filmi

İlk X-Men filmini ve devam filmlerinin yönetmeni Bryan Singer'ın da projede yer alacağı duyuruldu. Ünlü yönetmen "The Gifted" adıyla yayınlanacak yeni nesil X-Men TV dizilerinin pilot bölümünü yönetecek.

TV programları ve dizileriyle ünlü ABD'nin Fox TV kanalı, yeni X-Men şovuna ait bir teaser yayınladı. The Gifted adıyla yayınlanacak olan bu dizi, X-Men evrenindeki başka kahramanları ve onların hikayelerini televizyon ekranlarına taşıyacak. Dizinin pilot bölümünü, X-Men filmlerinin yönetmeni Bryan Singer üstlendi.

Çocuklarının birer mutant olduğunu fark eden bir ailenin başından geçen çeşitli olayları anlatacak olan X-Men The Gifted serisi, yeraltına sığınmış diğer mutantları da dizi de çeşni olarak kullanıyor.

Sonbahar aylarında yayına girecek olan dizinin ilk sezonuyla X-Men külliyatımız biraz daha genişleyecek gibi görünüyor. Bugün yayınlanan teaser filminin ardından 15 Mayıs'ta diziyle ilgili bütün bir fragmanın yayınlanacağının haberi de veriliyor. Genç mutantların ebeveynlerini Stephen Moyer (True Blood) ve Amy Acker (Angel) canlandırıyorlar.

Baktığınız Yeri Yakan X-MenGözlükleri Gerçek Oldu!

20th Century Fox Film Stüdyoları, Fantastik Film Sevenleri Şaşırtacak

Marvel Hayranları Buraya! İşte Marvel’ın Resimli Tarihi

YORUMLAR