Xiaomi Kullanıcılarına 3 Aya Kadar Ücretsiz YouTube Premium Üyeliği!

Xiaomi, YouTube ile yaptığı yeni iş birliğini duyurdu. Bu ortaklıkla belirli Xiaomi cihazlarında 3 aya kadar ücretsiz YouTube Premium üyeliği alınabilecek.

Xiaomi Kullanıcılarına 3 Aya Kadar Ücretsiz YouTube Premium Üyeliği

Xiaomi, seçili mevcut ve gelecek cihazlarda YouTube Premium'un uzatılmış ücretsiz deneme sürümünü sunmak için YouTube ile iş ortaklığına başladığını duyurdu. Bu ortaklıkla birlikte Xiaomi kullanıcıları, üç aya kadar YouTube Premium hesabını ücretsiz kullanabilecek. İşte detaylar!

Xiaomi Kullanıcılarına 3 Ay YouTube Premium Sürprizi

İş birliği, kapsam dahilindeki bölgelerde, kullanıcılara YouTube içeriklerine reklamsız ve çevrimdışı erişim sağlamaya olanak verecek. YouTube Premium avantajları arasında, kullanıcıların 80 milyondan fazla lisanslı şarkıya, ayrıca canlı performanslara, cover'lara ve remikslere sınırsız, reklamsız erişim sağlayabileceği YouTube Music Premium aboneliği de yer alıyor.

Xiaomi International İş Geliştirme Direktörü Hanson Han, iş birliği ile ilgili şunları söyledi: “Her yıl daha fazla çevrimiçi video içeriği tüketen kullanıcılarla birlikte, kullanıcıların kaliteli içeriği yeni yollarla deneyimlemelerinin önemli olduğuna inanıyoruz. Xiaomi kullanıcılarının sevdikleri içerikleri kesintisiz olarak izlemelerini sağlamak adına YouTube gibi marka ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Youtube ile yaptığımız bu çalışmanın nihayetinde kullanıcılarımıza yarar sağlayacak uzun süreli bir iş birliğinin ilk adımı olduğunu düşünüyoruz.”

İşbirliği kapsamında şartları sağlayan kullanıcılar, teklife dahil Xiaomi akıllı telefonlarına önceden yüklenmiş YouTube uygulamasını açıp uygulamadaki talimatları izleyerek veya youtube.com/premium adresini ziyaret ederek teklife dahil Xiaomi akıllı telefonlarında bu YouTube Premium teklifinden yararlanabilir.

Xiaomi Kullanıcılarına 3 Aya Kadar Ücretsiz YouTube Premium Üyeliği

Kapsam dahilindeki cihazlar:

  • Xiaomi 11T Pro
  • Xiaomi 11T
  • Xiaomi 11 Lite 5G NE

Kullanılabilirlik bölgeye göre değişebilir ve yalnızca kapsam dahilindeki cihazlar için mümkündür. İşbirliğinden yararlanabilecek kullanıcılar, yalnızca daha önce YouTube Premium, YouTube Music Premium veya Google Play Müzik abonesi olmamış kullanıcılar ile sınırlı olup diğer sınırlamalar için Xiaomi ve YouTube'un şartlar ve koşulları  geçerlidir.

Teklif'in kullanımı öncesinde YouTube'a kayıt sırasında ödeme metodu belirtilmelidir. Deneme süresi sonra erdikten sonra bireysel abonelik YouTube'un üyelik koşulları uyarınca ücrete tabidir. Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Kapsam dahilindeki bölgeler arasında Türkiye'de var. Türkiye'de Xiaomi 11T Pro, 11T veya 11 Lite 5G NE kullanıcıysanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Reklam Kapatma: Reklamlar Nasıl Kaldırılır?
YAZILIM

Xiaomi Reklam Kapatma: Reklamlar Nasıl Kaldırılır?

Xiaomi Reklam Kapatma Nasıl Yapılır? - Eğer yeni bir Xiaomi akıllı telefon aldıysanız ve kurulum işlemlerini gerçekleştirdiyseniz sistemin her yerinde karşınıza çıkan reklamlar sizi rahatsız etmiş olabilir.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR