Among Us Türkçe Yama

Among Us Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 68,026
  • DOSYA BOYUTU 14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici InnerSloth LLC

Among Us Türkçe Yama indirin, popüler online oyunu %100 Türkçe dilde oynayın.

Popüler online oyun Among Us, Türkçe dil desteklemiyor ancak Among Us Türkçe Yama dosyasını indirerek oyunu %100 Türkçe oynayabilirsiniz. Among Us Türkçe Yama, arayüzü tamamen Türkçe, oyun içini de yüzde 99 Türkçe yapar ve kurulumu da oldukça basittir. Ancak Among Us Türkçe yamanın mobil için değil, PC sürümü için geçerli olduğunu belirtelim. Yani Windows PC kullanıcısı olarak Steam’den indirdiğiniz Among Us’ı Türkçe yapmak için kullanabileceğiniz yama dosyasıdır. Oyuncular Türkçe yama sayesinde oyunun tadını çıkarabilecek, tüm içerikleri anlayabilecek ve oyun içerisinde kullanabilecekler. Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan Türkçe yama, Türk oyuncuların işini epey kolaylaştırıyor.

Among Us Türkçe Yama İndir

Among Us’ı Türkçe dilde oynamak istiyorsanız, Among Us Türkçe yama (son sürüm) indirmeniz gerekiyor. Among Us Türkçe yama PC indirerek oyundan çok daha fazla keyif alacaksınız.

Among Us nasıl bir oyun? Among Us nasıl oynanır? Among Us arkadaşlarla oynama nasıl oluyor? gibi pek çok sorunun yanıtı aslında oyun içinde mevcut ancak oyun Türkçe olmadığından çoğu kişi bu vb. soruları yöneltiyor. Among Us %100 Türkçe yama ile bu sorun ortadan kalkıyor. Oyun nasıl oynanıyor, hangi modlar var, oyundaki iki taraf Mürettebat ve Sahtekarların görevi neler dahil olmak üzere her şeyi Türkçe gördüğünüzden ilerleyiş hem daha kolay hem de keyifli, eğlenceli oluyor. Peki, Among Us Türkçe nasıl yapılıyor?

Among Us Türkçe Yama Nasıl Kurulur? Among Us Türkçe Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle Among Us Türkçe yama Steam’de mevcut değil. Among Us Türkçe yapma indir tıklayarak indirmeniz gerekiyor. İkinci olarak yeni çıkan yamadır, Türkçe karakter sorunu çözülmüştür.
  • Yamayı kurarken tek dikkat etmeniz gereken dosya konumu olarak Steam/Steamapps/Common/Among Us dosya yolunun seçili olmasıdır.
  • Mevcut yamanın oyun arayüzünü %100, oyun içini %99 Türkçeleştirdiğini hatırlatalım.