Arenas of Glory

Arenas of Glory

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,269
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

Tarayıcınız üzerinden online olarak oynayabileceğiniz ücretsiz gladyatör oyunu.

Milyonlarca gladyatör arasından en iyisi olabilmek için savaşına hazırlan, çünkü bu oyunda herkesin amacı arenada en iyi olabilmek. Servetin ve şöhretin büyüsüne kapılan korkusuz gladyatörlerin buluşma noktası olan Arenas of Glory, 4 Milyonu aşkın kullanıcısı ile farklı bir gladyatör oyununu sizlere sunuyor.


Dünyanın en iyi online tarayıcı oyunları geliştiren firmalarından biri olan Bigpoint’in imzasını taşıyan oyun aksiyon ve heyecanın üst seviyelerde olduğu arenaya sizi davet ediyor. Sizde ün ve şöhret peşindeyseniz o arenaya çıkıp seyircileri büyülemek adına yapabileceğiniz her şeyi yapın.

Arenas of Glory oyunculara PvE ve PvP sistemlerini sunuyor. Diler PvE sistemini kullanarak arenada aslanlara, kaplanlara ve hatta fillere karşı mücadele vererek korkusuz bir savaşçı olduğunuzu kanıtlayın. Yada PvP mücadelelere girin, yani oyunda bulunan herhangi bir gerçek oyuncu ile düelloya dahil olun ve kozlarınızı paylaşın.

Oyunda en iyileri belirlemek için 11 adet unvan bulunuyor sizde başarılı mücadelelerin ardından bu unvanlardan birini hakkedebilirsiniz. Oyunda 3 farklı gladyatör bulunuyor, Magnus, Priscus ve Versus bu 3 gladyatörden dilediğinizi seçip arenaya inin.

Arenas of Glory size single olarak yani tek olarak ilerleme imkanının yanı sıra üye olabileceğiniz bir klan ile birlikte mücadele edebilme şansı tanımış. Oyunda şuan için bulunan 1700 klandan dilediğinize üye olarak birbirinden heyecanlı mücadelelere klanınız ile birlikte katılmanız mümkün. Klan olarak katılacağınız mücadelelerde daha avantajlı olacaksınızdır.

Oyunda birde lig sistemi bulunuyor, dilediğiniz herhangi bir lige katılarak diğer oyunculara karşı kendinizi ispatlayabilir ne kadar iyi bir gladyatör olduğunuzu gösterebilirsiniz, Arenas of Glory’da 6 farklı lig bulunmakta. Oyun boyunca sahip olduğunuz gladyatörünüzü yüzlerce silah ve materyali kullanarak geliştirebilecek ve en üst seviyelere taşıyabileceksiniz, hemen ücretsiz olarak kayıt olun.

DİKKAT! - Yapımcı firma Bigpoint tarafından Arenas of Glory'nin kapatılması kararı alınmış ve oyun geçerliliğini kaybetmiştir. Arenas of Glory'e benzer online oyunlar için tıklayın.