Command & Conquer Tiberium Alliances

Command & Conquer Tiberium Alliances

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,435
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EA PHENOMIC

Online Command & Conquer strateji oyunu Command & Conquer Tiberium Alliances tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak oynanabilir.

Command & Conquer evrenine yepyeni bir soluk getiren başarılı MMO Strateji oyunu olan Command & Conquer Tiberium Alliances ile evrenin hiç keşfedilmemiş yerlerinde amansız bir savaşa gireceksiniz. Amacınız en büyük olmak ve bütün kaynakların sahibi olabilmek. Diğer Command & Conquer oyunlarını temel alan Command & Conquer Tiberium Alliances her ne kadar aslına sadık kalsa da bizlere sunduğu farklı teması ile yenilikçi ve farklı bir yapım olduğunu kanıtlıyor.

Tamamen ücretsiz olan Command & Conquer Tiberium Alliances hiçbir indirme işlemi gerçekleştirmeden kullanmakta olduğunu internet tarayıcısı vasıtası ile oynanabilir. Oyuna başlamak için yapmanız gereken tek şey oyunda kendinze ait bir kullanıcı hesabı oluşturmak ve tarayıcınızdan giriş yaparak hemen oynamaya başlamak.

Oyun Command & Conquer Tiberium evreninde geçiyor ve bu evreni temel almakta. Tiberium evreninde kendi becerilerinizi sınayacak ve nasıl bir komutan olduğunuzu tüm dünyaya kanıtlayacaksınız. Bir MMO Strateji oyunundan daha fazlasını kullanıcılarına sunan Command & Conquer Tiberium Alliances’de en önemli kavram keşfetmek.

Oyunda sürekli mücadele içinde olacaksınız ama kendini tekrar eden savaş taktikleri ve saldırı şekilleriyle vakit kaybetmektense göstermiş olduğunuz başarıya bağlı olarak daha güçlü bir lider olabilecek ve kendinize has saldırı şekilini keşfedin ve düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayın. Tabii kendiniz savaş konusunda geliştirirken aynı zamanda kurmuş olduğunuz üssünüzü geliştirmeli ve kaynak arayışına girişmelisiniz.

Command & Conquer Tiberium Alliances’da başarılı PvP ve PvE savaşları bulunuyor bunlarla harika vakitler geçirecek ve kendinizi geliştirebileceksiniz. Oyunda bulunan binlerce kullanıcı ile iletişime geçip kendi hakimiyetinizi sağlamış olduğunu ittifaklar ile kurabilir ve en büyük olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.