Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,325
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

İnternet tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz üç boyutlu bir online uzay simülasyonu oyunu.

Üç Boyulu Uzay Macerası

Tarayıcı tabanlı online oyunlar konusunda piyasanın en büyüklerinden birisi olan Bigpoint tarafından yapımı üstlenen Battlestar Galactica Online ile 3 boyutlu bir tarayıcı oyunun keyfine erişin. Tarayıcı tabanlı oyunlar adına yapılan ilk 3 boyutlu yapım olan Battlestar Galactica Online 8 milyonu aşkın kullanıcısının arasına sizleri de davet ediyor. Aynı zamanda 2004 – 2009 yılları arasında yayınlanan Battlestar Galactica dizisi bulunmaktadır, zaten oyun bu dizinin MMOG platformuna uyarlanmış halidir.

Battlestar Galactica dizisindeki bütün motiflere aynen olduğu gibi sadık kalınan yapımda dizi ile aynı atmosferi yakalayacaksınız. Bir dizinin online oyuna uyarlanması pek alışık olduğumuz durum değil ancak Bigpoint bu işin içinden ustalıkla çıkmış. Battlestar Galactica Online insanlığın, baş kaldıran makinelere karşı verdiği mücadeleyi konu alıyor. Koloni ve Saylon olmak üzere oyunda seçebileceğiniz iki filo bulunuyor. Koloni insanlardan oluşan bir filo Saylon ise makinelerin oluşturduğu bir filo. Saylonlar yıllar önce insanlar tarafından yaratılmıştır ancak insanlardan kendilerini daha üstün gören Saylonlar insanlara baş kaldırarak karşılarında yer almışlardır ve büyük mücadele başlamıştır.

Bu harika mücadele içinde yer almak için yapmanız gereken tek şey hemen oyuna kayıt olup tarafınızı seçmek, herhangi bir şekilde oyunu sisteminize indirip kurmanıza gerek yok. 3 boyutlu bir MMOG olan Battlestar Galactica Online kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden oynanabilmekte. İlgi çeken ve 3 boyutlu şekilde tasarlanmış grafikleri ile oyunun kalitesini zaten ilk bakışta anlayacaksınız.

Oyuna başlarken oluşturacağınız karakterinizi oyun boyu geliştirmenize imkan tanınmıştır. Karakterinize eşsiz özellikler kazandırarak, kendinize has bir karakter oluşturmanız mümkün. Oyunda başarılı olmanızın yolu iyi bir stratejiden geçmektedir.

Battlestar Galactica Online gibi devasa bir platformda PvP sistemi de unutulmamış. Yoğun bir tempo ve heyecan içerisinde gerçekleşen PvP mücadeleleri sizi oyuna hayran bırakacak nitelikte.

Oyunun genel özelliklerine bir göz atacak olursak;
- Tamamen ücretsiz
- Seçebileceğiniz iki farklı filo
- Karakter oluşturma ve geliştirme seçenekleri
- 3 boyutlu tarayıcıdan oynanabilen bir oyun
- PvP sistemi bulunmakta
- Birden fazla gemiye sahip olma
- Oyunun hikayesine dayalı görevler

Tamamen ücretsiz bir platform olan Battlestar Galactica Online oyun içinde gerçekleştirebileceğiniz alışverişlerde ise kendi para sistemini kullanmakta. Oyun boyunca koskoca uzayda tek bir gemiye değil birden fazla gemiye sahip olacaksınız ve bunları komuta edeceksiniz. Oyunda görevlerde bulunuyor ve bu alacağınız görevler oyunun hikayesine göre işlemekte. İnsanlığın makinelere karşı olan savaşında diler insanların yanında olun dilerseniz makinelerin tarafına geçin, amansız keyif dolu bir macera sizleri bekliyor.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.