Benim Asker

Benim Asker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,127
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Unikat Media

Benim Asker askeri düzene sahip ve askeri terimleri bünyesinde barındıran tarayıcı tabanlı online bir oyundur.

İlk olarak Almanya’da görücüye çıkan Benim Asker oyunu oldukça beğenildi ve büyük bir ilgi görmeyi başardı. Çıktığı yıllar içerisinde birçok farklı ödüle layık görülen yapımın en iyi MMO oyunu ödülünü ard arda aldığını söylemeden geçemiyoruz. European Games tarafından dağıtımı üstlenen oyunun yapımcılığını ise Unikat Medai üstlenmiştir.

Benim Asker oyunu adıyla zaten farkını koyan bir yapım olarak dikkat çekiyor, Benim Asker oyunu nedir? Askeri düzene sahip ve askeri terimleri bünyesinde barındıran tarayıcı tabanlı online bir oyundur. Almanya’da yayın yapan oyun İngiltere, Polonya ve Türkiye’ye serverlar kurarak kullanıcı kitlesini genişletmeyi hedefliyor. Oyun ülkemizde Benim Asker adıyla tamamen Türkçe olarak yayın hayatına başlamıştır.

Birçok oyunda görmeye alışık olduğumuz başlangıç rehberi Benim Asker oyununda da yerini almış ve sizi bekliyor. Farklı bir konsept işlenerek hazırlanan bu eğitim aşamasında bizleri bir çavuş karşılıyor ve yapmamız gerekenleri bir bir anlatarak bizleri oyun için hazır hale getiriyor. Kısa ve kolay bir eğitim aşamasının ardından artık oyuna katılıyoruz. Oyuna doğal olarak en düşük rütbeden başlıyorsunuz, oyunda rütbeler askeri rütbeler olarak hazırlanmış. Er olarak girdiğiniz oyunda generalliğe kadar yükselebilir ve emir altından emir veren birine dönüşebilirsiniz.

Oyunda ki birçok özellik ve kullanabileceğiniz yetenek çok iyi düşünülmüş, özelliklede yüzünüzü güldürecek bir yetenek olan yalakalık özelliğini kullanarak üstlerinize karşı yalaka bir asker olabilir ve göze girebilirsiniz. Oyundaki her şey askeri düzene göre kurgulanmış durumda, öyle ki hizmete göre kazanç sağlayabiliyorsunuz. Benim Asker oyunundaki birçok terimde zaten askeri terimler olarka dikkatinizi çekecektir.

Hemen ücretsiz bir şekilde kayıt olabilir ve rütbenizi yükseltebilirsiniz. Oyuna dahil olmak için yapmanız gereken tek şey üye olmak, ardından bu başarılı yapımı kullanmış olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden Türkçe olarak oynamaya başlayabileceksiniz.