Bubble

Bubble

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,788
  • DOSYA BOYUTU 2.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Byterun

Bubble ile Mac bilgisayarlarınızda kolay oynanabilir bir balon patlatma oyununun keyfini sürebilirsiniz.

Bubble, Mac bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli, küçük ve düşündüren oyunlardan bir tanesi. Büyük ve gelişmiş oyunlar için vaktiniz olmadığını düşünüyorsanız deneyebileceğiniz Bubble, aynı renge sahip olan topları bir araya getirmenizi ve onları patlatmanızı istiyor. Bir nevi Tetris diyebileceğim ancak renkli toplarla oynanan oyun, hem çok fazla vakit gerektirmiyor hem de dilediğiniz an oynayıp kapatabilmenize olanak tanıyor.

Ekran görüntülerinden de fark edebileceğiniz gibi yoğun grafiklerin kullanılmamış olması sayesinde eski cihazlarınızda bile açabilirsiniz fakat görsel olarak düşük düzey talep etmesi grafiklerin göz yormayan ve sevimli bir yapıda olmasına engel değil.

Topları patlattıkça skorunuzun artması ve en yüksek skorların saklanması sayesinde arkadaşlarınızla da skorunuzu yarıştırabilir, böylece daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Genellikle bu tip oyunlar internet üzerinden oynanmakta ancak sürekli olarak internet bağlantınız yoksa veya uzun sürelerle internet erişiminizin olmayacağı bir yere gideceğiniz zaman bilgisayarınızda bulunmasından keyif alacağınız bir oyun olacaktır.

Tam ekran ya da pencere modunda çalıştırılabilen oyun, böylece isterseniz diğer işlerinizi kontrol ederken oynamanıza imkan tanıyor, isterseniz de tam ekrana geçerek rahatsız edilmeden kolayca oynayabilmenizi sağlıyor. Basit oyunları sevenlerin kaçırmaması gerektiğini düşünüyorum.