Assassin's Creed 2 MacOS X Türkçe Yama

Assassin's Creed 2 MacOS X Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,465
  • DOSYA BOYUTU 172.12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Assassins Creed 2'nin MacOS X sürümü için hazırlanan Türkçe yama sayesinde oyunu çok daha kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

Assassin's Creed 2, ilk Assassins Creed oyununun başarısını devam ettirebilen oyunlardan bir tanesi ve hatta ilk oyunun üstüne eklediği geliştirmeler sayesinde çok daha tercih edilebilir bir şekilde yayınlandı. Oyunun hikayesi tabii ki kaldığı yerden devam ediyor ve serinin daha da ilginç bir hale gelmesine yardımcı oluyor. Karakterimizin atalarının geçmişte yaptıklarının şimdiye olan etkilerine dair çok daha fazla bilgi edindiğimiz serinin bir an bile eksik olmayan aksiyonu ise elbette oyuncuların tercih etmelerinin sebeplerinden birisi.

MacOS X için de yayınlanan Assassins Creed 2, PC ve diğer konsollarda olduğu kadar iyi bir grafik kalitesi ve sesler sunabiliyor. Dolayısıyla Mac sahiplerinin de oyundan diğer sistemlerdeki oyuncular kadar büyük keyif almaları mümkün.

Ancak tüm hikayenin İngilizce olarak hazırlanmış olması oyuncularımızı şimdiye dek rahatsız ediyordu. Neredeyse hiç bir oyun üreticisi oyun dilleri içerisine Türkçe'yi eklemiyor ancak OyunÇeviri ekibi tam da bu eksikliğe çare olabilmesi için Assassins Creed 2 Türkçe yamasını hazırlamış durumda.

Yamayı kullanarak oyunun tüm diyalog ve menülerini Türkçe'ye çevirebilir, böylece senaryodan çok daha fazla keyif alabilir, oyunu kolayca oynayabilirsiniz. Yama dosyasının içerisinden çıkan kurulum dosyasını çalıştırdığınızda sorunsuzca Türkçe kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.