Zoomumba

Zoomumba

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21,615
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

Zoomumba, internet tarayıcınız üzerinden çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir hayvanat bahçesi oyunudur.

Bigpoint’in gündelik oyunları arasında yer alan ve tarayıcı oyunlarında yeni olan Zoomumba her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile ne denli başarılı bir yapım olduğunu apaçık ortaya koyuyor. Dünyanın en büyük online oyun yapımcısı olan Bigpoint tarafından geliştirilen Zoomumba, 12 Milyonu geçen kayıtlı kullanıcısı ile dev bir yapım olma yolunda ilerliyor.

Bu tür oyunlardan haz alan online oyun severlerin kesinlikle denemeleri gereken farklı bir yapım Zoomumba ile bir hayvanat bahçesi sahibi olacaksınız. Bir hayvanat bahçesinde yer alabilecek aklınıza ne geliyorsa, vahşi hayvanlar, aslanlar, ayılar, balıklar ne ararsanız Zoomumba’da bulabileceksiniz.

Şimdiye kadar hiç yakın olmadığınız kadar vahşi doğaya Zoomumba ile hakim olacaksınız. Hemen hayvanat bahçenizi kurup bu renkli dünyaya sizde dahil olabilirsiniz. Hayvanat bahçenizi sadece hayvanlarla değil birçok farklı mimari yapı ile süsleyip eşsiz bir mekan haline getirebilirsiniz.

Eğlenceli bir egzotik dünyaya açılan kapınız olan Zoomumba birçok türden vahşi hayvana ev sahipliği ediyor. Vahşi dediysek o kadar değil, bu hayvanlar birbirinden çılgın, komik ve eğlenceli. Hayvanat bahçesi için sadece hayvanlara değil aynı zamanda ziyaretçilere de ihtiyacınız olacak. Mükemmel bir hayvanat bahçesi olabilmeyi başarırsanız dünyaca ünlü bir mekan olabilir ve birçok ziyaretçinin odak noktası olabilirsiniz. Oyunun bazı özellikleri;

  • Hayvan yetiştirme ve besleme
  • Mimari yapılar inşa edebilme
  • Komik ve eğlenceli hayvan animasyonları
  • Safari turları ile eğitici bilgiler edinebilme

Sadece eğlenceli anlar geçirmekle kalmayıp küçük bir safariye katılıp hayvanat bahçenizde ki ve daha birçok hayvan hakkında kapsamlı bilgiler edinerek bilgi sahibi olabileceksiniz. Eğlencenin yanı sıra eğitici tarafıyla da oldukça başarılı bir yapım olan Zoomumba’yı hemen ücretsiz bir şekilde üye olup oynayabilirsiniz.