Desert Blitz

Desert Blitz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,660
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Playnik

Desert Blitz tarayıcınız üzerinden online olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir savaş oyunudur.

Ücretsiz ve Türkçe bir yapım olan ve Playnik tarafından geliştirilen bir online tarayıcı oyunu olan Desert Blitz gelecekte ki dünyamızda yaşanacak olan petrol savaşını tarayıcılarımıza taşıyor. Oyunda adı geçen ülke Rakistan’da bir birliğe sahip oluyoruz ve oyuna başlıyoruz, oyun boyunca çok iyi bir komutan olduğunuzu kanıtlamak için kıyasıya mücadele vermeniz gerekecek.

Oyun savaş özelliklerinizden çok stratejik özelliklerinizin ağır bastığı zaman başarıya ulaşabileceğiniz bir platform. Akıllı taktikler uygulayın, stratejinizi belirleyin kararınızı alın ve kararınızı anında uygulayın. Dünyada kalan son petrol kaynaklarına sahip olmaya çalışın. Gelecekte ki dünyamızı konu aldığını söylediğimiz Desert Blitz’te dünya ekonomik bir kriz içine girmiştir ve bu kriz içinden çıkmak artık çok zor bir hal almıştır.

Dünya ekonomi devi olarak adlandırılan birçok ülkenin ekonomisi çökmüştür ve bazıları da hala bu dünyada çırpınmaya çalışmaktadır. İnsanoğlunun mantıksız davranışları nedeniyle elde bulunan kaynaklarda tükenmiştir. Artık dünyada kalan son kaynakları özellikle de petrol kaynaklarının peşine düşüp onlara sahip olmak için mücadele vereceğiz.

Her strateji oyununda olduğu gibi Desert Blitz’tede bir üsse sahip olacaksınız. Oyuna başlarken bu üssünüz küçük olacaktır ancak oyun içinde ilerleyip büyümeye başladığınız zaman sahip olduğunuz üssünüz büyüyecektir, bunun gelişimini de sağlamak sizlere kalmıştır.

Yeni nesil grafikleri ve üstün oynanabilir özellikleri ile online strateji oyunlarına yeni bir soluk getiren Desert Blitz ile adeta büyük bir teknolojik askeri üsse sahip olabilirsiniz. Sabotaj düzenleme, İstilalar, birden fazla üsse sahip olabilme, hava saldırıları gibi birçok farklı özellik ile tarayıcı üzerinden oynanabilen strateji oyunlarında devrim niteliği taşıyor. Sizde Desert Blitz’te yerinizi almak için hemen kolayca üye olun, ücretsiz ve Türkçe online strateji oyununun deneyimine sahip olun.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.