Eredan iTCG

Eredan iTCG

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 507
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Feerik

Eredan iTCG, savaş üzerine kurulu bir online kart oyunudur.

Fanstastik bir dünyayı konu alan online kart oyunu Eradan iTCG, başarılı görselleriyle sizi ilk etapta kendine çekiyor.

Rakiplerinizi alaşağı etmek için en güçlü savaşçı olmaya çalıştığınız oyunda kartlarınızı kullanarak rakip oyuncularla mücadele ediyorsunuz. Kendi kart destelerinizi satın alabilir, büyülü kartlarınızı düşmanlarınız üzerinde kullanabilirsiniz. Turnuvalarda mücadele etme şansı da veren oyunda rakibini yen, kahramanlarını geliştir sistemi başarıyla uygulanmış.

Geniş bir kart çeşitliliği olan Eradan iTCG, özel kahramanları, özel eşyaları ile size ulaşacak hedefler sunuyor. 1000’den fazla karta sahip olmasının yanında her hafta yeni kartların da oyuna eklenmesi Eradan iTCG’yi güncel tutuyor.

Oyunda yer alan farklı ırkları ve sınıfları yakından inceleyecek olursak:

Irklar: Human, Beast, Ice Elf, Golem, Guemelite, Hom’Chai, Undead, Solarian ve Unknown

Sınıflar:

Warrior – Tüm sınıflar arasından en çok hasar veren sınıf. İlk kartın uygun olması halinde ikinci kart ile zincirleme saldırı yapma şansı tanıyor.

Mage – Güçlü büyüleri olan ancak düşük cana sahip olan sınıf. Saldırı büyüsü attıkları anda fiziksel hasar yeteneklerini kaybediyorlar.

Craftsman – Özel eşyaları oyunda aktif olan herhangi bir karaktere ekleyebiliyorlar.

Priest – Özel silahları Theurgy kardı olan bu sınıf, yoldaşlarını iyileştirebilirken düşmanlarını sakat bırakabiliyor. Oyundaki en iyi destek sınıfı.

Marauder – Hızları ve güçleriyle bilinen bir sınıf. Ancak bir warrior’a göre düşük dayanıklılığa sahipler.

Eradan iTCG Nasıl Oynarım?

Yukarıdaki “oyuna git” butonuna tıklayarak ulaşacağınız sayfada kaydınızı yaparak Eradan iTCG’nin zengin dünyasına sizler de dahil olabilirsiniz. Ayrıca isterseniz Facebook hesabınızla da oyuna giriş yapabilir, kendi arkadaş çevrenizle de oyun deneyiminizi paylaşabilirsiniz.

ARTILAR

Ödül bolluğu.

Her hafta yeni kartların eklenmesi,

1000`den fazla karta sahip olması,

EKSİLER

Oynanış hızının bazen yavaş kalması.