Fantasyrama

Fantasyrama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 560
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

Fantasyrama ile fantastik bir dünyanın kapılarını sonuna kadar aralayın.

Online tarayıcı oyunu denince akla ilk gelen en önemli şirketlerden birisi olan Alman devi Bigpoint yeni sezona hızlı başlayarak yeni oyunlar geliştirmeye başladı bile… Bu yeni oyunlardan birisi olan Fantasyrama ile fantastik bir dünyanın kapılarını sonuna kadar aralayın. Hepimizin yaşantısında bir döneme ev sahipliği yapa peri masallarının dünyasına Fantasyrama ile merhaba deyin.

Casual türünde bir yapım olan Fantasyrama ile sıradan bir tarla kurup sebze meyve yetiştirmektense, büyülü bir bahçe kurup büyülü işler peşinde olabilirsiniz. Perilerin kanatlarını çırptığı sihirli bir bahçenin sahibi olabilmek için yapmanız gereken hemen ücretsiz olarak kayıt olmak ardından oyunu ücretsiz bir şekilde kullanmış olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden online olarak Türkçe dil desteğine sahip bir şekilde oynayabileceksiniz.

Güçlü hayat ağacının altında bekleyen perilere kulak ver onlar senin içinde orada bekliyor, sana yol göstermek için can atan sihirli periler ile bahçeni süsle. Amrosia’ların pırıltısını büyülü bahçene taşımaya hazır mısın, onları toplayarak bahçeni daha ışıl ışıl bir yer haline getirebilirsin.

Esrarengiz olaylara şahit ol sadece sihirin konuştuğu bu pırıl pırıl dünyada yerini almak için hemen ücretsiz kayıt ol ve oynamaya başla.