Goodgame Galaxy

Goodgame Galaxy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,725
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Goodgame Studios

Goodgame Galaxy ile uzayda geçecek olan harika bir maceranın kapılarını sonuna kadar aralayın

Avrupa’nin en iyi online oyun geliştirici şirketlerinden birisi olan Goodgame’in yeni yapımı Goodgame Galaxy’i sizlerle daha önce paylaşmıştık. Goodgame’in Türkiye sorumlusu Çağlar Eğer ile yaptığımız röportaj sonunda ilk kez ortaya çıkan Goodgame Galaxy oyunu sonunda beta sürecinin ardından yayın hayatına başladı.

Yepyeni bir maceraya Goodgame Galaxy ile birlikte atılmaya hazır mısınız? Avrupa’da birçok ödüle layık görülen Goodgame Studios’un ellerinden çıkan bu yepyeni online uzay macerası ile aklınıza gelebilecek bütün benzeri oyunlar tarih olacak. Online strateji oyunu olarak online oyun severlerin beğenisine sunulan yeni Goodgame Studios oyunu Goodgame Galaxy’nin konusu uzay olarak karşımıza çıkıyor.

Oyun aslında Avrupa’nın belirli ülkelerinde beta olarak yayın hayatına başlamıştı, sonunda beta sürecini atlatan yapım kararlı sürümü ile çıkışını gerçekleştirdi. Henüz ülkemize resmen giriş yapmış olmayan Goodgame Galaxy’nin sadece şu an için Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ancak çok yakın bir zamanda oyuna Türkçe dil desteği kazandırılacaktır. Goodgame Studios’un Türk online oyun pazarına verdiği önemi göz önünde bulundurursak oyunun Türkçe olması kaçınılmaz.

Goodgame Galaxy ile uzayda geçecek olan harika bir maceranın kapılarını sonuna kadar aralayın. Oyun diğer benzeri oyunlardan farklı olarak bütün kontrolü size bırakıyor oyunda ulaşacağınız başarı tamamen sizin izleyeceğiniz strateji ve taktiklere bağlı olarak değişim gösteriyor. Oyunda takım mücadelelerine de yer verilmiş, oyundaki arkadaşlarınız ile birlikte birbirinden heyecanlı uzay savaşlarına katılabileceksiniz.

Oyunda bulunan sosyal sistem ile arkadaşlarınız ile sürekli iletişim halinde olabilecek ve birbirinize hediyeler ve yetenekler gönderebileceksiniz. Ayrıca Goodgame Galaxy’de kendinize yeni arkadaşlar edinebilecek ve oyunda takımınıza yeni üyeler kazandıracaksınız. Eğer bir Star Wars hayranı iseniz Goodgame Galaxy sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Herkesin hayalinde yatan yeni gezegenler keşfetme duygusu Goodgame Galaxy ile büyüyor.

Çok, çok uzak bir galakside neler oluyor öğrenmeye hazır mısınız? Oyunda çeşitli zorluklara karşı göğüs gerecek ve kendi uzay istasyonunuzun komutanı olacak ve mücadele vereceksiniz. Oyunda ilerledikçe seviyeniz yükselecektir, bununla birlikte dolaylı olarak karşınıza çıkabilecek düşman ve tehditlerinde güçleri yükselecektir.

Savunma veya saldırı, istediğiniz taktiği uygulayarak mücadeleye başlayın. Goodgame Galaxy’de önemli olan uzay istasyonunuzu koruyabilmektir. Ne kadar güçlü olursanız oyundaki kademenizde o kadar artacaktır bunun içinde oldukça fazla gayret göstermelisiniz. Uzay istasyonunuz üzerine birbirinden farklı yapılar kurarak uzay istasyonunuzu şekillendirirken aynı zamanda yeni ve farklı yeteneklere kavuşacaksınız.

Goodgame Galaxy’nin hiç şüphesiz en can alıcı noktası ise birbirinden heyecanlı geçen uzay savaşları olacaktır. Birçok tarayıcı oyununun aksine Goodgame Galaxy’nin savaş sistemi gerçek zamanlı olarak işlenmekte, bu da bizlere sürekli yeni bir şeyler sunan Goodgame Studios’un bir başarısını gösteriyor. Farklı ve yenilikçi bir yapım olan Goodgame Galaxy’nin gerçek zamanlı uzay savaşlarına bayılacaksınız.

Oyunun hikayesi ise sıkmayacak cinsten çok başarılı hazırlanmıştır. Esprili anlatımı ile sizi oyuna bağlarken sürekli motive olacaksınız. Bunun yanı sıra oyunda ciddiye alınmayacak tipte sevimli karakterler bulunuyor, konumuz uzay savaşları ancak karakterlerimizin halinden bu pek belli olmuyor. Farklı dünyaları bir araya getiren Goodgame Galaxy’e hemen ücretsiz olarak üye olup hiçbir indirme işlemi gerçekleştirmeden kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.