Hell Blades

Hell Blades

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,354
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

İnternet tarayıcınız üzerinden online olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir helikopter simülasyonu.

Piyasada henüz yeni bir oyun olan Hell Blades arkasına aldığı Bigpoint gücü ile gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Yapımcısı Bigpoint olan oyun Hell Blades şuan 200.000’e yakın kullanıcısı ile her geçen daha iyiye gidiyor.

Bilinen ilk çoklu oyunculu çevrimiçi helikopter oyunu olan Hell Blades ile soluksuz bir maceranın kapısını aralıyoruz. Flash tabanlı bir oyun olan Hell Blades kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden oynanabilmekte. Hiçbir şekilde sisteminize kurulum gerektirmiyor.

Bu helikopter aksiyonuna siz de katılmak için hemen ücretsiz bir şekilde kullanıcı hesabınızı oluşturun. Hell Blades filosuna katılmanız için gelen bir emir var derhal pilot olarak yerinizi alın ve bu macerada Hell Blades filosunun yanında olun. Oyunda yer alan helikopterler sizi görsel açıdan büyüleyecek cinsten doğrusu. Hell Blades’te bulunan her helikopter aslına sadık kalınarak tasarlanmış, aynı şekilde helikopterlerinize sonradan ekleyebileceğiniz donanım ve silahlarda çok iyi tasarlanmış.

PvP sistemini kullanarak oyunda ne kadar eğlenebileceğinizi sizde görün, arkadaşlarınızla veya diğer oyuncular ile girişeceğiniz player versus player mücadeleler oldukça eğlenceli hal alıyor. Bunun yanı sıra PvE sistemi çoğu zaman oyunda yer alıyor, deneyiminizi ve yeteneklerinizi geliştirmek için hızlı olmalısınız.

Seviyeniz oyunda ki ilerleyişinize bağlı olarak artış göstermekte, ne kadar çok düşman avlarsanız seviyenizde o kadar artacaktır. Artan seviyenize bağlı olarak karşınıza farklılaşan düşman grupları çıkacak, bu düşmanların zorluk dereceleri her bir seviyede artacaktır. PvE savaşlarında seviyeniz arttıkça ne denli zorlandığınızı ve oyunda ne kadar ilerlediğinizi anlayabileceksiniz.

Multiplayer helikopter savaşları da gerçekleştirebileceğiniz PvP sistemi ile ister teke tek bir mücadeleye girin, dilerseniz oluşturmuş olduğunuz takımınız ile karşı takıma karşı mücadele verin. Hell Blades’in PvP sisteminin özellikle keyif verici olduğunu söylemek mümkün. Tamamen Türkçe ve tamamen ücretsiz bir yapım, iyi grafikleri ve dolu dolu aksiyon içeren yapısı ile Hell Blades sizleri bekliyor.