League of Angels 2

League of Angels 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,716
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

League of Angels 2 (LoA 2) Türkçe MMORPG oyununda aksiyon, rpg, strateji bir arada. Oynaması ücretsiz, indirme yok!

League of Angels 2 (LoA 2), internet tarayıcısı üzerinden ücretsiz oynanabilen MMORPG oyunu. Android cihazlarda henüz indirilebilir olmayan tarayıcı oyununu oynarken vakit kavramını unutacaksınız. Hile yapmanın mümkün olmadığı sürükleyici bir yapım.

Kahramanlarınız ve meleklerinizle kötülüğe karşı omuz omuza savaştığınız 3 boyutlu sıra tabanlı strateji kart oyununda destansı PvP mücadelelerden aralıklarla düzenlenen özel etkinliklere dopdolu içerik sizleri bekliyor. Hemen web tarayıcınızı açın, en hızlı sunucuya girin ve oynamaya başlayın.

League of Angels 2 (LoA 2) Nasıl Bir Oyun?

2017’nin en iyi MMORPG oyunu olarak gösterilen League of Angels 2 kısa adıyla LoA 2’de her biri özel yeteneklere sahip, geliştirilebilir, giydikleri kostümlere göre güçleri değişen efsanevi kahramanlarınız ve meleklerinizle birlikte kötü güçlere karşı savaşıyorsunuz. 60’a yakın karakterin kendine has hikayesi var, yetenekleri ve yakınlık kurabildiği karakterleri farklı. Karakterlerin mutlak ve normal yeteneklerini geliştirme ve yükseltme yoluyla seviye atlatabiliyorsunuz. Ayrıca farklı kostümler giydirerek karakterlerin yeteneklerini değiştirebiliyorsunuz. Karakterlerden bahsetmişken LoA 2’de kahraman ve melekler gelişimi kolaylaştırmak adına aynı hale getirilmiş. Bu arada kahramanlarınızı toplamak için oyunda farklı aksiyonlara girmeniz gerekiyor. Karanlık zindanları temizleyerek, kahraman çağırıcı ile, etkinliklere katılarak kısacası kahraman edinmenin birçok yolu var. Kahramanınızın sahip olabileceği en iyi kalite de efsanevi. Efsanevi, epik, az bulunur olarak gidiyor kahraman kaliteleri. Hep kahramanlardan bahsettim. Oyunda ekipmanlarınızı geliştirme şansına sahipsiniz. Elit zindanlar, etkinlikler ve mağazada bulabileceğiniz ekipmanları karakterinizin seviyesinin iki katına kadar iyileştirebiliyorsunuz. Ekipmanların da karakterler gibi kalite sınıfı (az bulunur, nadir, epik, efsanevi) var.

League of Angels 2 (LoA 2) Nasıl Oynanır?

Relik geliştirme (karakter 25. seviyeye ulaştığında açılıyor), Lonca oluşturma (karakter 20. seviyeye ulaştığında, 600 elmas gerektiriyor) imkanı da veren League of Angels 2’de zindan görevi, günlük görev ve mücadelelere katılabiliyorsunuz. Başarıyla tamamladığınız görevlerin ardından ödüllendiriliyorsunuz elbette. "Savaş mantığı nasıl?" diye soracak olursanız; League of Angels 2 (LoA 2) oyununu üç boyutlu sıra tabanlı oynanış sunan strateji kart oyunu olarak tanımlayabilirim. Savaşlar hakkında daha detaylı bilgiye oyunun SSS sayfasından ulaşabilirsiniz. Burada karakterler hakkında da detaylı bilgiler veriliyor.