Seafight

Seafight

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,162
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

Seafight tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz online bir korsan oyunudur.

Açık denizlerde korsan olma fikri gerçekten kulağa hoş geliyor, birde bunu 40 milyonu aşkın oyuncu ile gerçekleştirdiğinizi düşündüğünüz zaman tarif edilemez bir platform göz önüne geliyor. Dünyanın en büyük tarayıcı oyunu geliştiricisi Bigpoint tarafından hazırlanan Seafight ile bu sefer denizlere gidiyoruz hatta okyanuslara, amacımız korkusuz birer korsan olabilmek. Tamamen ücretsiz ve Türkçe bir yapımdır.

Seafight’ın kullanıcı sayısı dudak uçuklatacak cinsten doğrusu bunun sebebi ise oyunun sahip olduğu birçok dil desteği, içlerinde Türkçe’nin de bulunduğu, Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe, Rusça, Yunanca ve hatta Çince gibi birçok dil desteği mevcut. Oyun Amerika, Avrupa ve Çin’de dahil tam 22 ülkede ve her ülkenin kendi dilinde yayın yapmakta.

Seafight tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunu, oyun bir hikayeye de sahip, Bir meyhanedesiniz ve yaşadığınız acı dolu anları unutmak için içiyorsunuz ve aynı gece geminiz ile uzaklara doğru açılmak istiyor yaşadıklarınızı bir nebzede olsun unutma çabasına giriyorsunuz. Denize açılalı 1-2 saat olmadan uzaktan gülle sesleri duyuluyor. Bunlar korsanlar ve gemine saldırmaya geliyorlar. Güllelerden birisi gemine çarpıyor ve o sarsıntı ile kendini yerde buluyorsun. Korsanlar sonunda gemiyi ele geçirir, gemide ki mürettebatın çoğunu öldürür geride kalanları ise köle ederler, sen ise yerde baygınsın başın kan içinde. Korsanlar yanına yaklaşıp seni ölü zannedip uzaklaşırlar. Ayıldığında ise artık tek başınasın, elinde küçük bir gemi ve koca bir deniz, kendi geminin kaptanı olup korsanların peşine düşme vaktidir.

Oyundaki olaylar bu şekilde gelişmekte, oyuna başlarken hikayeye sadık kalma adına önce küçük bir gemi ile başlıyorsunuz, oyuna başlar başlamaz amacınız oyunda deneyim kazanmaktır. Kazandığınız altınlar ve incilerle kendinize yeni ekipmanlar materyaller satın alarak geminizi güçlendirebilirsiniz.

Oyunda PvE sisteminin yanı sıra PvP sistemi de mevcut. Yani oyunda yer alan diğer oyuncular ile mücadeleye girişebiliyorsunuz. Bu her iki sistem ile hem tecrübe hem de altın kazanabiliyorsunuz. Gerekli tecrübe puanını kazandıktan sonra artık gerçek bir korsan olabilme aşamasına geliyorsunuz ve korsanlık sınavına tabi tutularak korsan olabiliyorsunuz.

Seviyenize yükselttikçe kendinize yeni bir gemi alabiliyorsunuz, ayrıca geminiz büyüdükçe ihtiyaçları da artacaktır elbet. Bunun içinde kendinize bir mürettebat edinmelisiniz. Bunun yanı sıra silahlar, toplar ve bolca cephaneye ihtiyaç duyacaksınız. Oyunda yer alan Pazar sistemi ile ister yeni şeyler alabilir veya sizde bulunan kullanmadığınız eşyalarınızın satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Tek başınıza girebileceğiniz mücadelelerin yanı sıra aynı zamanda takım olarakta eğlenceli savaşlar gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için kendinize arkadaşlarınız ile bir filo oluşturmanız gerekiyor. Seafight’ta geminizi en iyi hale getirmek istiyorsanız bol bol inci sahibi olmanız gerekecek, dilerseniz gerçek para ile de inci edinebiliyorsunuz.

Kayıtlı milyonlarca kullanıcısı ve sunduğu farklı bir MMO yapısı ile online oyunculara keyif dolu anlar yaşatacak bir yapım.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.