Naruto Online

Naruto Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,868
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oasis Games

Popüler anime ve manga Naruto Online şimdi Türkiye'de

Naruto Online, Dünya genelinde ilgi gören popüler anime ve manganın tarayıcı üzerinden oynanabilen sürümü. Tamamen Türkçe ve Türkiye’ye özel sunucuyla oyunseverelerle buluşan RPG browser oyunu, herhangi bir tarayıcı üzerinden Oasis Games portalı veya Facebook’tan oynanıyor.

Oasis Games’in Bandai Namco ve Tencent iş birliğiyle geliştirdiği, ücretsiz olarak sunulan tarayıcı tabanlı anime MMORPG oyunu Naruto Online’da anime ve mangadan bildiğimiz 7. takım üyeleri (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi sensei herkes oyunda mevcut) ile ninja eğitimine başlıyor, orijinal hikayeden yaşanan maceraları birlikte yaşıyorsunuz. Bir yandan toprak, su, ateş, yıldırım, rüzgar elementlerinden birinde ustalık kazanmaya çalışırken, 7. takım üyelerinin yanı sıra Rock Lee, Ino Yamanaka, Neji Hyuga, Shikamaru Nara gibi akademinin diğer ünlü öğrencileri, köylerin efsanevi savaşçıları, dışlanmış Akatuki üyeleri ve Orochimaru gibi isimlerle de karşı karşıya getiren görevlerde bulunuyorsunuz.

Animeyi seslendiren sanatçıların seslendirmeleriyle karşılaştığımız oyunda başlangıç aşamasında Naruto ve Naruto Shippuuden hikayelerini baz alan 8 bölüm oynanabiliyor. 2016’da Facebook’un yılın en iyi web oyunu seçtiği Naruto Online’ın Türkiye özel sürümü tanıtım videosunu da sizlerle paylaşmak istiyorum.