Juggernaut

Juggernaut

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,067
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mail.ru Games

Juggernaut internet tarayıcınız üzerinden online olarak oynayabileceğiniz üç boyutlu bir rol yapma (RPG) oyunudur.

NOT: Juggernaut yayından kaldırılmıştır, bu nedenle oyunu oynayabilmek artık mümkün değildir. Aynı kategori altındaki alternatif oyunlara göz atmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/windows/macera-ve-rpg/

Dünyanın sayılı online yapımcısından birisi olan Rusya merkezli online oyun yapımcısı Mail.ru Games’in imzasını taşıyan bir oyun olan Juggernaut kaliteli bir MMORPG keyfini 3 boyutlu olarak oyun severlere sunuyor. Mail.ru Games kalitesini taşıyan Juggernaut online oyun severleri sonu gelmeyen bir savaşa davet ediyor.

Tarayıcınız üzerinden oynanabilen MMORPG türünde ki bu 3 boyutlu online oyunun tarayıcı performansından memnun kalmadığınız taktirde, performansınızı arttıracak istemci dosyasını sisteminize indirerek daha hızlı ve akıcı bir oyun keyfini yakalayabilirsiniz, ancak onun haricinde oyuna yapmış olduğunuz kayıt sonrası herhangi bir kurulum vs. gerektirmeden internet tarayıcınız üzerinden Juggernaut’u oynayabiliyorsunuz.

Kaliteli 3 boyutlu efektler barındıran çok az sayıda tarayıcı tabanlı MMORPG görebiliyoruz. Onlardan birisi olan Juggernaut tamamen ücretsiz bir yapım olmasının yanı sıra Türkçe dil desteği kazandırılmış bir yapım olarak Türk oyun severlerin beğenisini kazanıyor.

Çok kısa bir üyelik işleminden sonra hemen karakter seçme sayfasına geliyorsunuz, karakterinizi de belirledikten sonra Juggernaut Online’a dahil olabiliyorsunuz. Eğer tarayıcınızdan beklediğiniz performansı yakalayamazsanız oyunun istemci dosyasını sisteminize indirip kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Oyuna başlar başlamaz kendimizi bir anda savaşın içinde buluyoruz, birbirinden tehlikeli canavarların bulunduğu bu dünyada ilk karşılaşmamızı başarıyla geçtikten sonra oyunun hikayesine bizde dahil olup yeni maceralara atılabiliyoruz.

Oyunda seçebileceğiniz iki taraf bulunuyor, bu iki tarafta farklı görüşleri desteklemekte, işte o taraflar ve destekledikleri görüşler;

  • Çelik Lejyon: Başarılı olabilmek için bu savaşı kazanabilmek için verilen mücadelede askeri disiplinin önemini savunmakta
  • Özgür İttifak: Savaşta başarılı olabilmek için öncelik kişisel özgürlüktür bunu temel alan Özgür ittifak, Çelik Lejyon’un görüşüne karşıdır

Juggernaut’un tehlikeli dünyasında bulunan birçok yaratığa karşı mücadele verebileceğimiz gibi aynı zamanda kendi aramızda da düello yapabiliyoruz. Karşı tarafta bulunan oyunculara meydan okuyarak oyunun PvP sistemine de göz atmış olacaksınız. Arenada gerçekleştirebileceğiniz düellolar için belli bir seviyeye ulaşmanız gerekmekte, ancak o zaman arenaya giriş yapabilirsiniz. Kaliteli bir 3 boyutlu MMORPG oyunu arayan her türden kullanıcıya hitap eden bir yapım.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.