Lord of Ultima

Lord of Ultima

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,007
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

Lord of Ultima internet tarayıcınız üzerinden online ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz popüler strateji oyunudur.

Dünya oyun devi EA Games’in imzasını taşıyan dev bir yapım olan Lord of Ultima dünyanın en iyi web tabanlı online strateji oyunu. Yapımcısı EA Phenomic olan MMORTS türünde ki Lord of Ultima bugüne kadar hazırlanmış en iyi 2 boyutlu gerçek zamanlı strateji oyunu. Web tabanlı bir oyun olan Lord of Ultima’yı bilgisayarınıza indirmeden veya kurmadan internet tarayıcınız üzerinden oynayabileceksiniz.

Lord of Ultima standart bir strateji oyunun mantığını taşımaktadır, bu yüzden Lord of Ultima'ya yeni başlayan bir oyuncu, özelliklede daha önce herhangi bir strateji oyunu oynamış olan bir kullanıcı hiçbir zorluk yaşamadan oyuna adapte olabilecek ve profesyonel bir şekilde oynamaya başlayacaktır.

Hammadde toplamak, askeri güç toplama ve şehir yönetimi mantığı ile ilerleyen bir strateji oyunu. Web tabanlı bir strateji oyununa göre oldukça başarılı görselleri bulunan Lord of Ultima’nın içeriği daha canlı ve daha yaşayan bir yapıya sahip, animasyonlar daha hareketli ve daha gerçekçidir. Alanında ki diğer oyunlarına göre kat kat üstün olduğunu söyleyebileceğimiz Lord of Ultima Türkçe’de olmak üzere daha birçok dil desteğine sahip bir oyundur.

Hemen kolayca üye olup oynamaya başlayabileceğiniz Lord of Ultima tamamen ücretsiz bir oyun olmakla birlikte, diğer oyunculara karşı üstünlük elde etmek isteyen kullanıcılar için ücretli bir takım gereçlerde barındırıyor. Kısacası oyunda gerçek para ile faydalanabileceğiniz ekstralarda mevcut, onun dışında tamamen ücretsiz bir oyundur.

Lord of Ultima’nın bir hikayesi de bulunuyor. Oyunun hikayesine kısaca göz atacak olursak; Yok olan büyülü ve binlerce adadan oluşan krallık Sosaria’nın acısı henüz giderilmemiş olsa da unutulmaya çalışılmaktadır. Ancak umutlar hala tükenmemiştir, büyük bir okyanusun öbür ucunda bulunan başka bir krallık yeni bir dünya bulunuyor KALEDON... Huzur ve ferah Kaledonya’dan umut ediliyor. Yeni bir dünya kurabilmek ve toprakları birleştirmenin yolu, cesur olmanın yanı sıra korkularından ve karanlıktan arınmış birisi olabilmekten geçiyor. Çok zor ve uzun bir yol olan bu yolun sonunda büyük bir zenginlik ve huzur yatıyor. O yeni krallığı kuracak kişi siz misiniz? Bunu başarabilecek misiniz? Lord of Ultima yeni kralını, kurtarıcısınız arıyor.

Lord of Ultima’da 10. Seviyeye kadar geliştirilebilir 30 farklı bina türü ve birbirinden farklı 18 askeri birim bulunmakta. En güçlünün ve akıllının yer aldığı Lord of Ultima’da sizde hemen yerinizi alın, ücretsiz bir şekilde kayıt olup Türkçe olarak oynamaya başlayın.