Microsoft Remote Desktop Preview

Microsoft Remote Desktop Preview

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 558
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

Microsoft Remote Desktop ile uzaktaki Windows tabanlı bilgisayarlarınıza hızlı ve güvenli bir şekilde erişebilir ve yönetebilirsiniz.

Microsoft Remote Desktop (Preview), uzaktaki Windows tabanlı bilgisayarınıza Windows Phone’lu akıllı telefon ve tabletinizden erişmenize ve yönetmenize imkan tanıyan ücretsiz bir uzak masaüstü uygulamasıdır. Nerede olursanız olan bilgisayarınızdaki dosyalara uzaktan rahatlıkla erişebilirsiniz.

Ağ Düzeyinde Kimlik Doğrulama (NLA) teknolojisi sayesinde veri ve uygulamalarınıza güvenli bir şekilde bağlanmanıza izin veren Microsoft Remote Desktop ile Windows 8.1, Windows 8, Windows 8 ve Windows Server yüklü bir bilgisayarı uzaktan mobil cihazınızla yönetebilirsiniz. Windows Phone’un en yeni sürümü Windows Phone 8.1 ile uyumlu olan uygulama tüm uzak bağlantılarınızı basitçe yönetmenizi sağlayan bağlantı merkezi ile gelmektedir. Bağlandığınız bilgisayarın tüm bilgilerini kaydederek her defasında pc ismi, kullanıcı adı ve şifre girme zorunluluğunu ortadan kaldıran uygulama kontrol modunu uzaktaki bilgisayara göre otomatik olarak ayarlıyor. Örneğin Windows 8 veya Windows 8.1’li bir bilgisayara bağlandığınızda varsayılan olarak dokunmatik mod, Windows 7’li bir PC’ye bağlandığınızda ise fare simgesi çıkıyor.

Gelişmiş sıkıştırma ve bant genişliği ile yüksek kalitede video ve ses akışı sağlayan Remote Desktop, önizleme sürümünde yayınlandığı için bazı eksilikler içerse de, şu haliyle bile işinizi rahatlıkla görecektir.