Mint.com Personal Finance

Mint.com Personal Finance

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 151
  • DOSYA BOYUTU 3.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Intuit Inc

Mint.com kişisel finans uygulaması ile paranızı en iyi şekilde yönetebilirsiniz.

Dünya genelinde 13 milyon kullanıcıya sahip popüler kişisel finans uygulaması Mint.com'un Windows 8 sürümüdür. Windows 8 ve Windows 8.1 cihazları ile uyumlu şekilde çalışan ücretsiz finans uygulamasını kullanarak yaptığınız harcamaları takip edebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Birçok popüler web sitesi tarafından en iyi kişisel finans uygulaması seçilen Mint.com'un Windows 8 uygulaması ile ev, eğitim, fatura, sağlık, eğlence, seyahat ve daha pek çok kategoride harcadığınız tutarı girebilir, tüm giderlerinizi tek bir yerden görebilirsiniz.

Yaptığınız harcamaları ve bütçenizi takip etmenizi sağlayan Mint.com bütçenizi aşmanız durumunda sizi uyararak, paranızı daha verimli kullanmanız yönünde tavsiyelerde bulunur. Haftalık, aylık yaptığınız tüm harcamaların bir özetini görebilir, nereye ne kadar harcadığınızı anlaşılması kolay tablo ve sütunlardan takip edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz ve son derece güvenli olan kişisel finans uygulaması Mint, her şeyi otomatik olarak organize eder ve harcamalarınıza göre bir bütçe oluşturur. Tüm cihazlarınız arasında senkronize şekilde çalışan bu uygulamayı kesinlikle denemelisiniz.