Intro

Intro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 549
  • DOSYA BOYUTU 1.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici about.me

Intro, kartvizitinizi kolaylıkla hazırlayarak about.me kullanıcılarıyla paylaşabileceğiniz pratik, kullanışlı bir Windows 8.1 uygulaması.

Intro, kartvizit hazırlama, bastırma, verme sıkıntısına son veren harika bir uygulama ve about.me tarafından hazırlanmış resmi uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Mobilin yanı sıra Windows tablet ve bilgisayalarda da kullanılabiliyor olması ve tüm platfomlarda pratik bir kullanım sunması ise harika olmuş.

Kullanıcıların iş deneyimlerini paylaştıkları sade bir web sitesi olan about.me, Intro adını verdiği uygulama ile kartvizitleri dijital ortama taşıyor. E-posta adresiniz, telefon numaranız, biyografiniz ve about.me profilinizden oluşan dijital kartvizitinizi iş hayatınızda tanıştığınız yeni kişilere kolaylıkla gönderebiliyorsunuz. Aynı şekilde tarafınıza gönderilen kartvizitleri de uygulama içerisinde görüntüleyebiliyor ve iletişime geçebiliyorsunuz. Dilerseniz kişi bilgilerini tablet ve bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

Elden kartvizit vermeyi sonlandırarak iş kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan Intro’nun Windows platformu uygulaması da oldukça sade ve son derece modern bir yapıda karşımıza çıkıyor. Kişilerin büyük profil fotoğrafları, biyografileri, ulaşabileceğiniz e-posta adresleri ve telefon numaraları gibi tüm bilgiler harika tasarlanmış sayfa üzerine konumlandırılmış.

Kartviziti cüzdanda taşıma, elden verme her şeyin mobile taşındığı günümüzde geçerliliğini yavaş yavaş yitiriyor. Intro gibi uygulamalar sayesinde kartvizit basımı ile uğraşmadan işimizi rahatlıkla görebileceğimiz uygulamalar gün geçtikçe çoğalacaktır. Siz de dijital kartvizite sıcak bakıyorsanız Intro, şu an için Windows tablet ve bilgisayarınızda, mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi uygulama.