Moneygraph

Moneygraph

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • DOSYA BOYUTU 20.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apptomatique

Hesap hareketlerini ve mali işlemlerini ücretsiz olarak takip etmek isteyen Windows Phone kullanıcıları için hazırlanmış bir uygulama.

Günümüzde iş dünyasını yakından takip edenler için temel ihtiyaç kategorisine çıkan Finans uygulamaları Windows Phone cihazlarında da oldukça iş yapan bir yere sahip. Moneygraph isimli bu örnek de özellikle küçük işletmelerde hesap tutmak isteyenler için hazırlanmış bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Özellikle kaynaklar ve zaman için para harcadığınız ürün ve personel mevcutsa bu uygulama sizin için pratik bir hatırlatıcı olacaktır.

Moneygraph ile kendi özgün raporlarınızı hazırlayabiliyorsunuz. Bunların içerisinde muhasebe analizi, net değer, kategoriler ve hesaplar gibi seçenekler mevcut. Var olan kategorilerin içerisine kendi kategorierinizi de katabiliyorsunuz. Bu özellikle de genel tanıma uymayan iş modellerinde kolaylık sağlayacaktır. Yedekleme yapmanıza olanak tanıyan uygulama ile veri kaybını önlemeniz de mümkün.

Ücretsiz bir uygulama olan Moneygraph, aynı zamanda bedel ödemenizi gerektirecek Moneygraph+ programına da sahip. Bu ödeme ile birlikte birden çok hesabı yönetebiliyorsunuz. Bu hesapları arasında para aktarımı yapmak da oldukça kolay. Raporları da kaydedebileceğiniz ek özelliklere şifreli koruma sistemi de ekleniyor.