Bamboo Paper

Bamboo Paper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 792
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wacom

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde el yazısı notlar tutmak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bamboo Paper, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kolayca not tutma işlemlerinizi yapabileceğiniz bir not tutma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve hem kolay kullanımı hem de oldukça yeterli sayıda özellik barındırması sayesinde oldukça güzel sonuçlar elde etmenize olanak tanıyor.

Uygulama temel olarak gerçek bir not defterini andıracak şekilde düzenlenmiş ve bu nedenle çok karmaşık, takvimler ve etkinlikler barındıran gelişmiş not defterlerinin özelliklerine sahip değil ancak en hızlı şekilde açılıyor ve kendi el yazınızla not tutmanıza imkan tanıyor.

Eğer S-Pen gibi aksesuarlara sahipseniz onları da uygulamada kolaylıkla deneyebilir ve uygulamanın tepkilerinin anlık ve kaliteli olduğunu görebilirsiniz. Kalem aksesuarı bulunmayanlar için elbette parmakla yazı yazma özelliği de mevcut.

Tuttuğunuz notları farklı sayfalarda bulabilmek için bir kaç el hareketi yeterli oluyor ve böylece sorun yaşamadan tüm yazdıklarınıza ulaşabiliyorsunuz. Notlarınızı bulut depolama servislerinde depolamak için gerekli tüm butonlar yer alıyor ve arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz sosyal ağlar üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Bamboo Paper uygulamasının sahip olduğu arkaplan seçenekleri ve renklendirmeler de notlarınızın size en hoş görünecek şekilde düzenlenmesi için yeterli diyebilirim. Sık sık hızlı notlar alıyorsanız uygulamaya göz atmayı unutmayın.