NBA 2K17

NBA 2K17

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,917
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2K Games

NBA 2K17 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

NBA 2K17 eğer basketbol sporunu seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir basketbol oyunu.

2K Games tarafından geliştirilen NBA 2K serisi geçtiğimiz senelerde bize oldukça başarılı oyunlar sunmuştu. Hatta Electronic Arts'ın NBA Live serisi rekabet nedeniyle piyasadan çekilmiş, liderlik koltuğunu NBA 2K serisine bırakmıştı. 2K Games basketbol oyunu alanında tekel haline gelse de oyunculara NBA 2K oyunlarında tatmin edici içerikler sunmayı başarmıştı. NBA 2K17 de bu başarıyı devam ettirecek bir oyun.

NBA 2K17 aslında basit bir basketbol oyunu olarak tanımlanamaz. NBA 2K17'yi bir basketbol simülasyonu olarak tanımlamak daha doğru olacaktır; çünkü bu oyun her anlamda gerçekçiliği hedefleyen bir yapıya sahip. Oyun içerisinde NBA liginde oynayran gerçek oyunculara ve gerçek takımlara yer veriliyor. Doğal olarak LeBron James, Kobe Bryant, Stephen Curry, Kevin Durant, Carmelo Anthony gibi yıldızlar da oyunda karşımıza çıkmakta.

NBA 2K17'nin grafiksel kalitesi gerçekçi oyuncu animasyonlarıyla tamamlanıyor. Oyunculardaki yüksek detay seviyesinin haricinde motion capture tekniğiyle yakalanan hareketler, sevinçler ve oyuncu tepkileri oldukça doğal görünüyor. NBA 2K17 içerisinde birçok farklı oyun modu da yer almakta. Oyunu online olarak oynayarak diğer oyuncularla karşılaşmak oyuna daha da yüksek heyecan kazandırıyor.