Pirates: Tides of Fortune

Pirates: Tides of Fortune

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 250
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Plarium Global Ltd

Pirates: Tides of Fortune, tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir devasa çok oyunculu strateji oyunudur.

Pirates: Tides of Fortune, oyuncuların bir korsan filosunun kaptanı olabileceği, Isla Fortuna'da bir üs kurarak düşmanları yağmalayabileceği, browser tabanlı çok oyunculu bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Kullandığınız tarayıcı üzerinden rahatlıkla erişebileceğiniz oyunda, korsan gemilerini komuta ederek, keyifli maceralara girebilirsiniz. Kısacası, üslerinizi genişletin, yol boyunca altın, rom ve kereste toplamaya dikkat edin ve grupça savaşabilmek için Kardeşliklere katılın!

Pirates: Tides of Fortune bana Karayip Korsanlarını hatırlatıyor. Çünkü bize Jack Sparrow gibi bir korsan efsanesine dönüşebilme imkanı veriyor. Denizleri ele geçirebilmek için benzersiz korsan birimlerini kullanarak ilerliyoruz ve Isla Fortune dünyasında bir cennet inşa etmeye çalışıyoruz. Tabi bunları yaparken birbirinden güzel görevlerle oyun daha eğlenceli hale geliyor. Yeri geliyor ekibimizle düşman adalarını yağmalıyor, yeri geliyor onların kaynaklarını çalıyoruz. Beceri sistemi sayesinde de güçlü yönlerimizi özelleştirebiliyoruz. Üstelik oyun tamamen ücretsiz.

Ana Unsur Strateji

Pirates: Tides of Fortune'da tamamen kaynak toplayıp bir Korsan kaptan olarak oyun içi görevlerde diğer oyunculara karşı askeri ve teknoloji bakımından üstünlük kurmak zorundasınız. Bunu yaparken de dikkat etmeniz gereken en önemli nokta strateji belirlemek. Çünkü sadece saldırı üzerine kurulu bir oyundan bahsetmiyoruz, limanın ve korsanlık bölgemizi korumak için de savunma birliklerine ihtiyacımız var. Oyunun filoyu ve korsan tayfamızı büyütüp geliştirmek üzerine tasarlandığı düşünüldüğünde, saldırgan, savunmacı veya diplomatik olalım farketmiyor, bölgeye sahip çıkacak bir stratejimiz yoksa kaybediyoruz. Dolayısıyla oyunu oynarken bu unsura özellikle dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın.

Limanlar ve Keşifler

Limanlar korsan dünyasının ana merkezidir. Burada inşa edeceğimiz her bina üzerinden kaynaklar toplayabiliriz. Aynı zamanda bu limanlar bizim için birer savunma merkezi. Yağmalanmasını istemiyorsak korumak zorundayız. Diğer yandan Keşifler'de çok önemli. Zira burada başarıya ulaşmamızı kolaylaştıracak teknolojilere erişebiliyoruz. İnşa ettiğimiz Gözlemevi, keşifleri araştırabilmemize olanak sağlayacak. Tabii bunun için bir de Kaynaklar'a sahip olmalıyız.

Kaynaklar

Oyunda ihtiyacımız olan kaynaklar altın, kereste ve rom. Bu kaynakları elde elebilmek için birden fazla bina inşa edebilirsiniz. Rom bu kaynaklar arasında önemli bir yere sahip. Çünkü tayfanın mutluluğu ve bize sadakati için üzerimize düşeni yapmalıyız. Rom ve diğer kaynakları elde etmenin en iyi yolu Rom damıtımevleri ve yel değirmenleri gibi gözükse de, düşman limanlarını yağmalamak temel unsurdur. 

Pirates: Tides of Fortune Temel Özellikleri

  • PvP Sistemi: Oyunun PvP sistemi gerçek anlamda keyifli detaylar barındırıyor. Örneğin düşman kaynakları hakkında bilgi sahibi olmak için keşif birimlerini düşman üstlerine yollayabiliyoruz.
  • Kaptan Anne O'Malley adında tamamen sesli öğretici bir karakter.
  • Retro grafikler
  • Çeşitli birimler: Korsan ekibi, filo birimleri ve armada birimleri vs.
  • Kardeşlik: Düşmanlara karşı büyük saldırılan planlamak için oyuncularla ittifak kurulabiliyor.

Eğer tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz keyifli bir oyun arıyorsanız Pirates: Tides of Fortune'a ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir üyelik açmak ve maceraya başlamak. Denemenizi kesinlikle öneririm.

ARTILAR

Görev yoluyla elde edilebilen paralar

Müzikler genel olarak güzel

Eşsiz korsan teması