RiotZone

RiotZone

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,254
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mail.ru Games

İnternet tarayıcınızı kullanarak Merania adlı hayali ülkedeki güç mücadelesinde yerinizi almak istiyorsanız bu oyunu oynamalısınız.

Riot Zone internet tarayıcınızı kullanarak oynayabileceğiniz heyecanlı ve çok detaylı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Merania adlı Amerika kıtasındaki hayali bir ülkede geçen oyunda ülkedeki krallığı devirerek yerine kendi diktatörlüğünü kuran “Diktatör”e karşı savaş gösteren iki taraf Crown Coalition ve Scarlet Alliance arasındaki güç mücadelesine katılarak heyecanlı savaşlar yaşamak mümkün.

Bu iki taraftan birine katılarak kullanıcı adımızla yöneteceğimiz karakterimizi savaştıkça çok daha güçlü hale getirebiliyor ve kazandığımız puanlarla, paralarla mühimmat, yeni yardımcı askerler, tıbbi malzemeler, silahlar ve benzeri savaşta işimize yarayabilecek şeyleri alabiliyoruz.

Ayrıca oyun tamamen Türkçe dil seçeneğini de bizlere sunarken anlık olarak diğer Türk oyuncular ile sohbet etme, takımlara katılma ve gruplaşmalara da izin veriyor. Özellikle klan sistemine değer veren oyuncuların oyun içerisinde aradıklarını bulacaklarını belirtebilirim.

Günlük olarak size verilen görevleri tamamladıkça hem çeşitli kaynaklardan daha fazla elde edebiliyorsunuz hem de bu kaynakları dilediğiniz şekilde birliğinizi veya kapasitenizi geliştirmek için harcayabiliyorsunuz.

Normalde istatistik ve menüler arasında gezdiğiniz oyunda savaş sırasında anlık olarak karakterlerinizin ve düşmanların savaşmasını izleyerek oynuyorsunuz ve savaş sırasında hava desteği, ilk yardım ve pek çok yan desteği savaşa çağırabiliyorsunuz.