Rising Cities

Rising Cities

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20,253
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

Bigpoint’in yeni oyunlarından birisi olan Rising Cities size bir belediye başkanı olma şansı tanıyor.

Bigpoint’in yeni oyunlarından birisi olan Rising Cities size bir belediye başkanı olma şansı tanıyor. Bu fırsatı iyi değerlendirerek iyi işler çıkaran bir belediye başkanı olabilirsiniz ve şehrinizin sembolü haline dönüşebilirsiniz. Yeni yuvanız Rising Cities’e hoşgeldiniz Bigpoint’ten yeni bir çılgınlık belediye başkanlığı oyunu Rising Cities tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir yapım.

Başarılı ve yenilikçi bir strateji oyunu olan Rising Cities’te normal alışık olduğumuz strateji oyunlarından farklı olarak savaşmıyoruz onun yerine iyi hizmet verebilme mücadelesi veriyoruz. Artık koltuğa kurulup oturma vakti değil hemen şehrinin ihtiyacı olan şeylere göz atmalı ve olabildiğince halkını memnun bırakmalısın.

Oyunda gerçek belediye sistemi olduğu gibi kurulmuş, yatırım yapma ihaleye girme ve toplanan kiralar ile kazanç elde etme gibi birçok farklı ayrıntı gerçek hayatta olduğu gibi oyuna uyarlanmış. Yeni işler yapabilmek ve yatırımlarınızı genişletmek için daha fazla kazanca ihtiyacınız var bunun içinde halkınıza ihtiyacınız var. Halkınızdan toplanan kiralar sizin kazancınızı belirleyecektir, bunun içinde onları memnun bırakacak işler yapmalı ve kira gelirini arttırmalısınız.

Sadece betondan bir şehirden fazlasını isteyen halkını sosyal aktiviteler gerçekleştirebilecekleri mekanlar ile memnun bırakmalı ve diğer şehirlerin belediye başkanları ile arayı iyi tutmalısınız. Hemen ücretsiz kayıt olup bu yeni çılgınlığa ilk adımı atabilir ve tarayıcını üzerinden tamamen Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.