Travian: Kingdoms

Travian: Kingdoms

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 470
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Travian Games

Travian: Kingdoms, yepyeni özellikleriyle strateji oyunu severlere zengin bir oyun deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Dünya üzerinde milyonlarca oyunsever tarafından rağbet gören ve ülkemizde de bir hayli üyesi bulunan Travian, bundan sonra oyunculara Travian: Kingdoms adı altında çok daha zengin bir deneyim sunacak. Geliştirilen ve yeni özellikler eklenen Travian: Kingdoms'taki temel amacımız komutamıza verilen köyü geliştirmek ve rakiplerimizi alt etmek.

Bu görevleri gerçekleştirebilmek için öncelikle güçlü bir ekonomiye ve orduya sahip olmamız gerekiyor. Ekonomiyi ve köyü geliştirmek için öncelikle para kaynağı sağlayan binaları kurmamız gerekiyor. Zamanla para kazandıkça binalarımızı seviye yükselterek daha fazla para getirmelerini sağlayabiliyoruz.

Maddi gelirimizi bir nebze yoluna koyduktan sonra kışlalar kurarak askeri birimleri yetiştiriyoruz. Elbette işimiz bu birimleri yetiştirmekle sınırlı değil. Gerekli zamanlarda yapacağımız upgrade'ler askerlerimizin savaş alanındaki performansını artıracak.

Travian: Kingdoms İndir

Gerekli gücü topladıktan sonra ise oyunu oynayan diğer oyuncularla savaşlara katılıyoruz. Kazandığımız her savaş düşmanın ganimetlerini ele geçirdiğimizi için bize ek gelir olarak geri dönüyor.

Travian: Kingdoms'ta son derece kolay anlaşılır bir arayüze yer veriliyor ve buna ek olarak sürekli olarak hizmet veren bir destek hattına sahip. Oyuna yeni başlamış olsanız dahi oyunun genel amtosferine hemen uyum sağlayacaksınız. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu forumlarda diğerlerine danışarak aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Uzun süreler boyunca oynayabileceğiniz kaliteli ve ücretsiz bir strateji oyunu arıyorsanız Travian: Kingdoms'u seveceksiniz.