War2 Glory

War2 Glory

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,205
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Just A Game

War2 Glory ikinci dünya savaşını konu alan başarılı bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.

War2 Glory ikinci dünya savaşını konu alan başarılı bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden ücretsiz olarak kayıt olup oynamaya başlayabileceğiniz War2 Glory Türkçe dil seçeneğine sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Hemen ücretsiz olarak kayıt olabilir ve savaş meydanında ki yerinizi alabilirsiniz. War2 Glory temel bir gerçek zamanlı strateji oyunu mantığı güder yapmanız gerekenler klasik strateji oyunlarında olduğu gibi küçük birliğinizi geliştirmek ve rakiplerinizin önüne geçmek. Büyümek için ekonomik olarak gelişirken bunun yanında kendinizi savunmak ve saldırmak için ordunuzu kurmalı ve geliştirmelisiniz.

Klasik çevrimiçi strateji oyunlarından farklı olarak War2 Glory’de önceliği ordunuzun gelişimine vermelisiniz. Ordunuzu genişletip keşfe çıkıp düşmanlarınızı gözleyebilirsiniz. İkinci dünya savaşını konu alan çok az tarayıcı tabanlı oyun var, onlardan birisi olan War2 Glory’de uygulayacağınız temel ve basit taktikler ile savaşın galibi olabilirsiniz.

Artık temel gelişim aşamasını atlattıktan sonra bir profesyonel gibi oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Sizi profesyonel kılacak adımlara geçmeden önce mutlaka temel işlevlerinizi yerine getirin. İleri oynanış adımında artık taktik oluşturacak ve gerçek bir savaş komutanı gibi davranarak düşmanlarınıza geçit sağlamayacaksınız. Bu aşamada önem vermeniz asıl konu ekonomi olacaktır, hammadde ve para kaynaklarını iyi değerlendirerek gelişiminizi hızlandırmalı ve düşmanlarınızın önüne geçmelisiniz.

İyi bir ikinci dünya komutanı olmanız için War2 Glory sizi bekliyor, hemen ücretsiz olarak oyuna kayıt olabilir ve hiçbir indirme işlemi gerçekleştirmeden internet tarayıcınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.