atv a+ 1.2.1 (ios)

atv a+

atv a+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

atv a+, ATV kanalının sanal gerçeklik uygulaması.

atv a+, ATV kanalının sanal gerçeklik uygulaması. Henüz kullanıma açık olmayan uygulamayla 360 derece canlı maç izleyebilmenin yanı sıra sevdiğimiz dizi ve programlarla etkileşime geçebileceğiz.

iPhone ve iPad ile uyumlu olan uygulamayı ATV kanalının yayınlarını takip eden herkese öneririm. Özellikle hiçbir maçı kaçırmıyorsanız, saha çoşkusunu hissetmek adına kesinlikle indirmelisiniz. Uygulamanın can alıcı noktası 360 derece canlı maç izleme keyfini şu anda yaşamak mümkün değil; 26 Mayıs günü Fenerbahçe – Galatasaray arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finalinde kullanıma açılacak uygulamayla sanal gerçeklik gözlüğümüzü (sanal gerçeklik gözlüğünüz yoksa maç günü Sabah gazetesi ücretsiz verecek) takıp saha, tribün, yedek kulübeyi canlı olarak izleyip o atmosferi maça gitmeden de tadabileceğiniz.

Türkiye’de ilk kez uygulanacak olan 360 derece canlı maç izleme keyfi yaşatacak uygulama izlediğimiz programlarla etkileşime geçmemizi de sağlayacak. Programlar yayınladığı vakit anket yönetilecek. Puan verebileceksiniz. Örneğin; çok sevdiğiniz dizinin oyuncusunun sahnede gösterdiği performansı nasıl bulduğunuzu belirtebileceksiniz veya hakemi değerlendirebileceksiniz.