Battle Islands 1.7.1 (ios)

Battle Islands

Battle Islands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Islands internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Battle Islands eğer strateji oyunu oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Battle Islands'da 2. Dünya Savaşı temalı bir hikaye konu alınıyor. Battle Islands'da 1942 yılına dönüyoruz ve Güney Pasifik'e yolculuk ederek heyecan dolu bir savaşa tanık oluyoruz. Oyunda kendi askerlerimiz ile tropikal bir adaya çıkartma yaparak başlıyoruz. Bu çıkartmayı yaptıktan sonra başarılı olacak mıyız? Peki ya savaşın geri kalanı nasıl devam edecek? İşte bütün bu soruların cevabını Battle Islands oynayarak keşfediyoruz.

Battle Islands'da hem kara, hem deniz hem de havada hakimet kurmak için mücadele vermekteyiz. Kendi karargahımızı kurduktan sonra birliklerimizi ve askerlerimizi üretmeye başlıyoruz ve bu askeri gücü düşman adalarını ele geçirmek için kullanabiliyoruz. Oyunda piyadeler, jipler, tanklar, botlar ve uçaklar gibi çeşitli birimleri kontol edebilmekteyiz.

Battle Islands online altyapısı ile arkadaşlarımıza karşı savaş vermemize veya arkadaşlarımızla kuvvetli ittifaklar kurmamıza imkan tanıyor.

YORUMLAR