Big Brother Türkiye

Big Brother Türkiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Big Brother Türkiye, iPhone ve iPad cihazlarınızda yarışmayı takip edebileceğiniz bir canlı yayın uygulamasıdır.

Big Brother Türkiye, iPhone ve iPad cihazlarınızdan ünlü yarışmayı izleme imkanına sahip olduğunuz bir canlı yayın uygulaması. İzlenme rekorları kıran televizyon yarışmasında neler olup bittiğini rahatlıkla takip edebildiğiniz bu uygulamada, evde yaşanan olayları canlı takip edebiliyor, haberleri okuyabiliyor, oynama yapabiliyor ve yarışmayla alakalı merak ettiğiniz pek çok gelişmeye yakından tanıklık edebiliyorsunuz. 

Dünya genelinde yayınlanan bütün televizyon yarışmalarına baktığımızda orijinal ve entrika dolu konseptler her zaman reyting rekorları kırmıştır. Bu bizim ülkemiz içinde geçerli. Sadece Big Brother değil, farklı amaçlar taşıyan yarışma programları yeri geliyor bütün ülkenin gündemine oturuyor. Star TV ekranlarından bildiğimiz Big Brother Türkiye'nin uygulaması da tamamen izleyicilere yönelik hazırlanmış içeriklerden oluşuyor. 

Programı indirdiğinizde Facebook, Twitter veya Google Plus hesabınızdan giriş yapmanızı isteyecektir. Bağlantınız gerçekleştikten sonra uygulamanın ana ekranıyla karşılaşacaksınız. Oldukça şık bir arayüze sahip olduğunu söyleyebilirim. Menüye girdiğinizde de sırasıyla; canlı yayın, oylama, yarışmacılar, izleyici yorumları, big brother evi ve ayarlar bölümleri geliyor. Buradan dilerseniz evden yapılan canlı yayını takip edebilir, yorum bırakabilir, son çıkan haberleri okuyabilir veya sizlere yöneltilen anket sorularını cevaplayabilirsiniz. 

Bir yarışma programını en iyi şekilde takip etmenize olanak sağlayan Big Brother Türkiye'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer sıkı bir takipçiyseniz kullanmanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR