Block Fortress 1.4.3 (ios)

Block Fortress

Block Fortress
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minecraft benzeri bir dünyada shooter, sandbox ve kule savunma oyunu arıyorsanız Block Fortress mükemmel bir seçenek.

Bağımsız oyun geliştiricileri Foursaken Media'nın mutfağından çıkan Block Fortress, uzun süredir Android kullanıcılarının uzaktan baktığı ama iOS cihazlarının favori oyunlarından biri. Minecraft'ın insanlara sevdirdiği Sandbox oyun dinamiklerine bu oyunda sıkça rastladığımız gibi, shooter ve kule savunma ağırlıklı bir oynanış da söz konusu. Minecraft'a görsel bakımdan tahmin edilebileceğinden çok benzemesine aldanmamak lazım. Bu oyun bize bambaşka bir oyun deneyimi sunuyor.  Daha fazla aksiyon unsurlarının bulunduğu Block Fortress'in oyuncuların çoğuna daha fazla keyif vereceğini düşünüyoruz.

Temelde oldukça farklı bir kule savunma oyunu olan Block Fortress, saldıran modunda oynaduğunuz için size shooter aksiyonunu da birebir yaşatıyor. Bununla birlikte yapı inşa etmeniz de önemli ve elinizdeki bloklar arasında aksiyon ruhunu yükselten makineli silah kuleleri gibi seçenekler var. Oyunu bu dinamiklere baz alarak incelersek seçenekleriniz çok. Ve üssünüzü Goblock isimli canavarlara karşı korurken bir tarzdan ötekine geçişler oyun içerisine başarılı bir şekilde yedirilmiş. Survival ve Sandbox modları olan Block Fortress'ta oyuncuların kendi tasarladığı haritaları indirip buralarda oynamanız da mümkün. Lokal ve global multiplayer oyun seçeneklerinin olduğundan bahsetmiş miydik? Başka insanlarla rolleri paylaşabileceğiniz ve mücadele edebileceğiniz kocaman bir savaş alanı sizi bekliyor.

Piyasada bulunan birçok zombie shooter oyunu size tat vermemeye başladıysa size hem çok yönlülüğüyle hem de FPS heyecanıyla Block Fortress size bir aksiyon terapisi gibi gelecektir.

YORUMLAR