Brainly (Eodev.com) 4.1 (ios)

Brainly (Eodev.com)

4.1
Brainly (Eodev.com)
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brainly (Eodev.com) ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir ödev uygulamasıdır

Brainly (Eodev.com) öğrencilere birbirleriyle yardımlaşarak ödevlerini yapma ve çözemedikleri sorulara cevap bulma imkanı veren bir mobil ödev uygulaması olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Brainly (Eodev.com) temel olarak öğrenciler arası bir yardımlaşma ağı olarak düşünülebilir. Sistem öğrencilerin sorularını birbirlerine yöneltmesi ve cevaplaması üzerine kurulu. Bir soruyu çözemediğinizde soruyu Brainly (Eodev.com) kullanıcılarına yöneltiyorsunuz ve cevabınızı kısa bir süre içerisinde alabiliyorsunuz. Soruları cevaplayarak teşekkür alan öğrenciler ise puan kazanıyorlar ve rütbelerini yükselterek tanınmışlık seviyelerini artırabiliyorlar.

Brainly (Eodev.com)'da sorular konular altında toplanmakta. Matematik, Türkçe, tarih, İngilizce, fen, sosyal bilgiler gibi konular altındaki sorulmuş sorulara göz atabileceğiniz gibi uygulama içerisinde arama da yapabiliyorsunuz. Bu sayede sorularınızın cevabına daha hızlı bir şekilde ulaşabilmektesiniz.

YORUMLAR