Dark Horse Comics 1.7.11 (ios)

Dark Horse Comics

Dark Horse Comics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir çizgi roman uygulamasıdır.

Çizgi roman bazıları için bir tutku. Eğer siz de çizgi roman seviyorsanız bundan sonra bir kitapa onlarca lira dökmenize gerek kalmadı. Zira mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz pek çok çizgi roman uygulaması var.

Dark Horse Comics de bunlardan birisi. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama Dark Horse yayımcı firma tarafından geliştirilmiş ve bu firmanın yayınladığı pek çok çizgi roman içerisinde mevcut.

Hellboy, Mass Effect, Buffy the Vampire Slayer, Conan, Serenity, Avatar: The Last Airbender gibi 3000'den fazla popüler çizgi romanın bulunduğu uygulamadaki çizgi romanları çok cüzi ücretlere sahip olabiliyorsunuz.

Uygulamanın tek kötü tarafı bir ön inceleme şansı tanımaması diyebilirim. Bu yüzden kapağına bakarak satın alıp almayacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Ayrıca uygulamada pek çok manga da bulunuyor.

Yine uygulamanın bütün diğer Android cihazlarınızla senkronize olduğunu belirtmek lazım. bu sayede bir cihazınızda başladığınız çizgi romana diğerinde devam edebiliyorsunuz. Eğer siz de çizgi roman seviyorsanız bu uygulamayı denemelisiniz.

YORUMLAR