Far Cry 4 Arena Master

Far Cry 4 Arena Master
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Far Cry 4 Arena Master resmi Far Cry 4 mobil uygulamasıdır

Far Cry 4 Arena Master, Ubisoft'un son açık dünya FPS oyunu Far Cry 4 ile birlikte yayınadığı resmi Far Cry 4 mobil oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan Far Cry 4 Arena Master hem kendi başına bir oyun, hem de Far Cry 4 yardımcı uygulaması olarak tanımalanbilir. Bir kart oyunu şeklinde tasarlanmış oyun yapısına sahip olan Far Cry 4 Arena Master'da oyuncular paralı askerlerini ve çeşitli vahşi hayvanları kullanarak takımlar oluşturuyorlar ve takımlarıyla arenaya çıkarak arenanın ustası olmak için mücadele veriyorlar.

Far Cry 4 Arena Master'da oyunculara takımlarını geliştirmek için farklı seçenekler sunuluyor. Dilerseniz askerlerinizi vahşi hayvan avlamaya veya yeni askerler toplamaya gönderebiliyorsunuz. Bunun yanında oyunu oynadıkça kafeslerin kilidini açabiliyor ve yeni savaşçılar ve vahşi hayvanlar kazanabiliyor, savaşçı veya vahşi hayvanları alıp satabiliyorsunuz.

Far Cry 4 Arena Master'da oyunda yer alan harita Far Cry 4'teki haritayla paralel bir yapıya sahip. Eğer Far Cry 4'ü oyun konsollarınızda veya bilgisayarlarınızda oynuyorsanız oyun içerisindeki haritadaki ilerlemeniz kaydediliyor ve Far Cry 4 Arena Master'a aktarılıyor. Bu sayede oyunda açılan gözcü kuleleri ve kontrol noktaları da Far Cry 4 Arena Master'da aktifleşiyor.

Far Cry 4 Arena Master'ı dilerseniz tek başınıza oynayabilirsiniz, dilerseniz internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.