Golfshot 2.1.1 (ios)

Golfshot

Golfshot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Golfshot, golf oynarken ihtiyaç duyabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir iOS GPS uygulaması.

Golfshot, ülkemizde çok yaygın olmayan Golf sporu için geliştirilmiş çok detaylı ve gelişmiş bir iOS GPS uygulaması. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ister ücretsiz versiyonunu isterseniz de ücretli olan Pro versiyonunu kullanabileceğiniz uygulama, Dünyanın farklı şehirlerinde yer alan 40.000'den fazla golf sahası hakkında detaylı bilgiler sunuyor. Hatta o kadar detaylı ki, 40.00 saha içerisinde yer alan 500.000'den fazla golf deliğinin detaylı uydu görüntüleri bile uygulama içerisinde yer alıyor.

Golf sahalarının içlerindeki mesafeleri santimetresine kadart gösteren uygulama aynı zamanda siz golf oynarken skoru tutabilmenizi sağlıyor.

Son derece kolay kullanılan ve gelişmiş bir arayüze sahip olan Golfshot'ın Pro versiyonunda ücretsiz versiyona göre çok daha fazla özellik bulunuyor. Fakat başlangıç olarak bakacak olursak ücretsiz versiyon da yeterli seviyede özellik kullanabilme imkanı sunuyor.

Golf sahasında attığınız adımları ve yaktığınız kalorileri bile hesaplayan uygulama sağlık durumunuz hakkında genel bilgiler sunuyor.

Güncel golf haberlerini de okuma fırsatı bulacağınız uygulama genel olarak bakacak olduğumuzda her golf severin mutlaka kullanması gereken bir uygulama olarak duruyor. Ücretsiz olması da golf oyuncularını teşvik ediyor. Toplamda 2.2 milyondan fazla golf oyuncusunun kullandığı uygulama sayesinde siz golf oynarken size yardımcı olacak olan Golfshot uygulamasını hemen iPhone ve iPad'lerinize indirerek deneme fırsatını kaçırmayın. Uygulamanın Pro sürümünü bir hafta boyunca ücretsiz olarak denedikten sonra ücretsiz kullanıma devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR