LoL Akademi

LoL Akademi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LoL Akademi, League of Legends hakkında kullanışlı bilgiler sunan bir uygulamadır

LoL Akademi eğer League of Legends oynuyorsanız veya bu oyuna yeni başlamayı düşünüyorsanız işinize yarayabilecek, LoL ile ilgili kullanışlı bilgilere ulaşabileceğiniz bir LoL rehberi olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uygulama olan LoL Akademi'de League of Legends'ın Türkiye sunucularına özel bilgiler bir araya toplanmakta. Türkiye veya Avrupa Batı sunucularının mevcut durumu gibi klasik bilgilerin yanısıra haftalık olarak belirlenen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kahramanların listeleri, bu şampiyonların RP değerleri, IP bilgileri ve görselleri LoL Akademi içerisinde oyun severlere sunuluyor.

LoL Akademi'de indirimde olan veya gelecekte indirime girecek şampiyonların listelerine ve kostümlerine deyer veriliyor. Bu şampiyonların ve kostümlerin indirim uygulanmış ve normal fiyatlarına da LoL Akademi üzerinden erişebilirsiniz. Uygulamanın güzel yönü Türkiye sunucularına özel olarak uygulanan indirimleri de takip etmesi.

LoL Akademi yapacağınız karşılaşmalar için şampiyon seçmenize de yardımcı oluyor. Hangi kahramanların hangi kahramanlar karşısında avantajlı veya zayıf olduğu uygulama aracılığıyla öğrenilebiliyor.

Eğer League of Legends ile ilgili güncel haberlere de ulaşmak isterseniz LoL Akademi hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR