Middle-Earth: Shadow of War

Middle-Earth: Shadow of War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    54

  • Üretici

    Monolith Productions

Middle-Earth: Shadow of War mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Middle-Earth: Shadow of War eğer Orta Dünya'yı, Yüzüklerin Efendisi ve The Hobbit filmlerini seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Middle-Earth: Shadow of War, önümüzdeki aylarda PC ve oyun konsollarına çıkış yapacak aynı adlı video oyunun resmi mobil oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular bu oyunda, güç yüzüklerinin mimarı Celebrimbor ve eski bir Gondor kolcusu olan Talion ile birlikte Sauron'un ordularına karşı savaşmaktalar. Temel amacımız ise karanlığın lordu Sauron'u tahtından alarak yerine geçen ışığın lordu olmak.

Middle-Earth: Shadow of War'da oyuncular kuracakları kahraman takımına Gandalf, Gollum ve Galadriel gibi kahramanları dahil edebiliyorlar. Bu takımlarla Mordor'un farklı bölgelerinde orklara ve diğer Orta Dünya yaratıklarına karşı savaşıyoruz. Oyunda savaşları kazandığımızda kahramanlarımız tecrübe kazanıyor ve seviye atlıyor. Bu şekilde yeni yeteneklerin kilidini açabiliyoruz.

Middle-Earth: Shadow of War'da yer alan Nemesis sistemi sayesinde düşmanlarımız bizim aldığımız kararları hatırlıyorlar ve karşımıza farklı senaryolarla çıkıyorlar.

YORUMLAR