moTV

1.6
moTV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

moTV uygulaması ile 30'dan fazla tv kanalını mobil cihazınızdan donmadan seyredebilirsiniz.

moTV, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde televizyon izleme keyfini sürmenize izin veren uygulamalardan biri. Ücretsiz olması açısından Tivibu, Turkcell TV+ gibi canlı yayını durdurma – geri sarma, film kiralama, dizilerin tüm sezonlarını izleme gibi ekstra özellikleri kullanımınıza sunmayan uygulama, tv programlarını canlı ve kesintisiz izlemek isteyenlere yönelik hazırlanmış bir tv izleme uygulaması.

30’dan fazla televizyon kanalını iPhone’unuza taşıyan moTV, oldukça sade tasarımlı kullanıcı arayüzü ile geliyor. TV sekmesinde, izlenebilen tüm tv kanallarına alfabetik olarak sıralanıyor. Her tv kanalının yanında küçük bir resim bulunuyor ki bu resimler rastgele değil o anda oynayan programı yansıtıyor. Yayınlar tam ekranda ve donmadan izlenebiliyor.

moTV uygulamasında şu anda fazla sayıda tv kanalı bulunmamakla birlikte izleyebileceğiniz kanallar arasında A9 TV, a Haber, ATV Avrupa, Az TV (Azerbaycan Televizyonu), Barış TV, Beyaz TV, Bloomberg HT, Cem TV, CNBCE, Euro Star, Flash TV, Habertürk, Halk Haber TV, IMC, Kanal7 Avrupa, Kanaltürk, Kon TV, Kral TV, Kral Pop TV, Mehtap TV, NR1 TV, NR1 Türk TV, NTV Avrupa, Samanyolu Avrupa, Show Türk, Sokak TV, TGRT EU, TGRT Haber, Ülke TV, Ulusal Kanal, YOL TV, Yaban TV, ve Yumurcak TV yer almakta.

YORUMLAR