Release The Ninja

Release The Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Release The Ninja, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ninja konseptli bir aksiyon oyunudur.

Release The Ninja adlı iOS oyununda işlemiş olduğu suçlar yüzünden tapınağın en derinlerinde yer alan bir hapishaneye kapatılan ve daha sonra tapınağı basan yaratıklar nedeniyle serbest bırakılmak zorunda kalan bir ninja savaşçısının kontrolünü elimize alarak maceradan maceraya koşacağız.

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve aksiyon unsurlarının tavan yaptığı bu oyun sizleri farklı silahlar, yetenekler, düşmanlar ve birbirinden zorlu görevler bekliyor.

Tapınak içerisinde dolaşırken karşımıza çıkan düşmanları bir bir alt ederken bir yandan da çevremizde yer alan altınları toplamaya çalışacağız.

Tamamen dokunmatik bir kontrol sistemi üzerine inşa edilen oyun oldukça keyifli ve sürükleyici. Oyunda ilerledikçe karşımıza çıkacak olan yeni düşmanlar, yeni ninja yetenekleri ve silahlar, Release The Ninja'nın çok daha eğlenceli bir hal almasını sağlıyor.

Bakalım düşmanlarınızı alt etmeyi başararak, tapınaktan tek parça halinde dışarı çıkmayı başarabilecek misiniz?

Release The Ninja Özellikleri:

  • Ölümcül ninja beceri ve hareketleri
  • Özel silahlar
  • Tamamen dokunmatik kontroller
  • Birbirinden zorlu 60 bölüm
  • Etkileyici oyun müzikleri

YORUMLAR