Royal Revolt! 1.6.0 (ios)
Royal Revolt!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    727

  • Üretici

    flaregames

Royal Revolt! kale fethi üzerine kurulu heyecanlı bir oyundur

Royal Revolt! hakkımız olan krallığı geri almak için ordularımızı toplayarak fetihe çıktığımız heyecan dolu ücretsiz bir iOS oyunudur.

Bir kale savunma oyununun aksine saldıran tarafı canlandırdığımız kale fethetme oyunun hikayesi babası tarafından eğitim için özel bir büyü okuluna gönderilen prensi konu almakta. Savaş için gerekli büyüleri öğrenmek için bu okula gönderilen prensimiz babasının ölüm haberini almıştır. Fakat hale ve amcaları prensimiz krallığına dönmeden toprakları aralarında paylaşmış ve prensimizi hakkından mahrum etmiştir. Artık prensimize ordusunu kurmak, tüm gücüyle saldırmak ve topraklarını geri almak düşmüştür.

Birliklerimizi kolay bir şekilde dokunarak yönettiğimiz oyun oldukça kaliteli üç boyutlu grafiklere sahiptir. Oyun strateji, aksiyon ve rpg elementlerini başarılı bir şekilde birleştiriyor. Birliklerimizi savunma kalelerine karşı dikkatli bir şekilde yönetirken özel güçlerimizi yerine göre kullanmalıyız. Büyülerimizle düşmanı şaşırtmanın ve zarar vermenin yanında birliklerimizi iyileştirebiliyoruz. Şovalye, büyücü ve okçu gibi farklı sınıfları kullanabilirken bu sınıfları topladığımız altınlarla güçlendirebilmekteyiz.

Türkçe desteğine sahip oyunda 58 farklı kale fethedilmeyi beklemekte.

YORUMLAR