Run Run Super V 1.25 (ios)

Run Run Super V

Run Run Super V
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Run Run Super V, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir robot oyunudur.

Run Run Super V, iPad ya da iPhone'unuz üzerinde oynayabileceğiniz aksiyonu yüksek bir robot oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Farklı oyun modlarının yer aldığı oyunda keyifli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Klasik bir robot oyunundan çok daha gelişmiş yapıda karşımıza çıkan Run Run Super V, robot dövüşlerinin ve platform koşularının yer aldığı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda dilerseniz diğer robotlarla birebir savaşlar yapabilir, isterseniz de platformlar arasında koşarak altınlar toplayabilir ve yüksek skorlara ulaşabilirsiniz. Oyunda kullandığınız robota farklı silahlar ekleyebilir ve daha güçlü hale de gelebilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak gerçekleşen savaşlara katılım sağlayarak diğer robotların üstesinden gelebilirsiniz. Eğlenceli bir oyun olan Run Run Super V, aynı zamanda arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz bir oyundur. Run Run Super V sizleri bekliyor. 

Yüksek grafiklere sahip olan oyunda zorlu bölümler geçmeli, rakiplerinize meydan okumalı ve liderlik koltuğuna oturmalısınız. Dev canavarlar, toplanmayı bekleyen binlerce altın ve daha fazlas Run Run Super V'da karşımıza çıkıyor. Run Run Super V oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR