Snowboard Party 2 1.0 (ios)

Snowboard Party 2

1.0
Snowboard Party 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snowboard Party 2, Ratrod Studios imzasını taşıyan popüler snowboard oyununun devamı.

Snowboard Party 2, iOS platformunda hem görsel açıdan hem de oynanış olarak en başarılı snowboard oyunu ve fiyatını sonuna kadar hak ediyor diyebilirim.

Hem tekil hem de çoklu oyuncu modunda farklı oyun seçenekleri sunarak benzerlerinden ayrılan üç boyutlu snowboard oyunu Snowboard Party’nin içerik ve görsel yönden güncellenmiş sürümü olarak karşımıza çıkan Snowboard Party 2 Ratrod Studio’nun imzasını taşıyor ve bence spor oyunlarından keyif alıyorsanız kesinlikle satın almalısınız. Oyunun içeriğine geçecek olursam; Giriş ekranında birden fazla oyun moduyla karşılaşıyorsunuz. Ne kadar hızlı yarıştığınızı gösterebileceğiniz Zamana Karşı modu; yeteneklerinizi geliştirmek için oynayabileceğiniz, ilk defa oynuyorsanız öğrenme modu da diyebileceğim Serbest Stil mod; performansınızı arkadaşlarınızla gösterebileceğiniz Multiplayer modu ve becerilerinizi ön plana çıkaran iki mod karşınıza çıkıyor ki dilediğiniz modu oyunu zaten satın aldığınızdan açmak için uğraşmadan oynayabiliyorsunuz.

Kontrolcüyle de oynama seçeneği sunan Snowboard Party 2’de yarışlarda kazandığınız altınları yeni yarışçıların kilidini açmak ve yarışçınızı özelleştirmek, geliştirmek için kullanabiliyorsunuz.