Star Wars: Assault Team

Star Wars: Assault Team
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Assault Team ilginç bir taktiksel savaş oyunudur

Star Wars: Assault Team ünlü sinema yapımı Star Wars serisinde yer alan kahramanları yönetmemize imkan tanıyan ve taktiksel bir aksiyon sunan bir mobil kart oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabilşeceğiniz bir oyun olan Star Wars: Assault Team'de favori Star Wars kahramanlarımızı bir araya toplayarak kendi takımımızı oluşturuyoruz ve düşmanlarımızın karşısına çıkıyoruz. Star Wars: Assault Team bize Star Wars filmlerinden tanıdığımız mekanları ziyaret etme ve farklı görevlere katılma imkanı veriyor. Oyun boyunca kimi zaman düşman filolarına sızarak gizli görevler gerçekleştiriyor, kimi zaman Wookie direnişine katılıyor, kimi zaman da Mos Espa sokaklarında düşman saldırılarına karşı ayakta kalmaya çalışıyoruz. Oyun bu senaryolara benzer birçok farklı görev içermekte ve saatlerce süren bir eğlenceyi oyunculara sunmakta.

Star Wars: Assault Team bize Luke Skywalker, Han Solo, Boba Fett gibi farklı Star Wars kahramanlarının kartlarını toplama imkanı vermekte. Farklı yeteneklere sahip kahramanlarımızın kartlarını birleştirerek kendimize özel bir oyun stratejisi geliştirmeliyiz. Rakiplerimize göre ayarlayacağımız doğru stratejiler bizi galibiyete götürüyor ve maçları kazandıkça kahramanlarımızın yeteneklerini güçlendirebiliyoruz.

Star Wars: Assault Team hem tek kişilik hem de çok oyunculu olarak oynanabilmekte. Oyunun PvP modu oyuna farklı bir heyecan katmakta.

YORUMLAR