Stitcher Radio 6.2.6 (ios)

Stitcher Radio

Stitcher Radio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stitcher Radio sayesinde beğendiğiniz radyo kanallarını ve şovlarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

Stitcher Radio, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir radyo uygulaması olarak dikkatimizi çekiyor. Kapsamlı içeriğiyle öne çıkan bu uygulama sayesinde dünya çapındaki radyo kanallarını mobil cihazınız üzerinden takip edebilirsiniz.

Stitcher Radio sayesinde NPR, CNN, Fox, BBC, WSJ, Adam Corolla, Joe Rogan, Rachel Maddow, Rush Limbaugh, Fresh Air, Freakonomics, Radiolab ve diğer popüler radyo kanalları ve şovları keşfedebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanlarından birisi kullanıcı odaklı çalışması. Bu özellik ile birlikte uygulamanın ana sayfası beğenilerimize göre şekilleniyor ve içerikler tamamen zevkimize göre belirleniyor. Hatta istersek kendi oynatma listelerimizi dahi hazırlayabiliyor ve bu listeleri arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Bu özelliklere ek olarak Stitcher Radio tercihlerimizden yola çıkarak bize kanal ve şov önerilerinde bulunuyor. Böylece yeni programlar keşfedebiliyoruz.

Uygulamanın en hoşumuza giden özelliği çevrimdışı çalma oldu. Bu özellikle birlikte favori şovlarımızı ve programlarımızı internet olmadan da takip edebiliyoruz. Cihazımıza indirilen içerikler ne zaman istersek ulaşılabilir oluyor.

Android cihazınızda favori radyo kanallarınızı ve şovlarınızı takip edebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Stitcher Radio beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR