Tiny Troopers 2: Special Ops 1.2.0 (ios)

Tiny Troopers 2: Special Ops

Tiny Troopers 2: Special Ops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    545

  • Üretici

    Game Troopers

Tiny Troopers 2: Special Ops, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

iOS işetim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Tiny Troopers 2: Special Ops sizlere gerçekten şimdiye kadar hiç tatmadığınız bir aksiyon sunacak.

Kontrol edebileceğiniz farklı askerler, en son askeri donanım ve ekipmanlar, birbirinden sürükleyici operasyonlar ve görevler, deneyimli düşman askerleri ve çok daha fazlası Tiny Troopers 2: Special Ops'ta sizleri bekliyor.

Cesaretinizi ve stratejik bilgilerinizi test etmeye hazır mısınız? Heyecan verici özel operasyonlarda yerinizi alın ve size verilen görevleri başarıyla yerine getirerek, yeni görevlerde yer almaya hak kazanın.

Görevler sırasında kazandığınız altınlarla askerlerinizin zırhlarını geliştirin ve onlara yeni silahlar alarak görevleri çok daha hızlı ve güvenli şekilde geçin.

Karşınıza çıkan düşman tanklarını ve gözcü kulelerini etkisiz hale getirmek için haritalarda elinize geçecek roket atarlar ve el bombalarını kullanın.

Küçük sevimli askerlerinizi kontrol ederek sizlere verilen görevleri başarıyla yerine getirmeye çalışacağınız Tiny Troopers 2: Special Ops'ı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR