War of Nations 2.1.1 (ios)

War of Nations

War of Nations
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Askeri bir imparatorluk kurup rakiplerinizin topraklarını işgal ettiğiniz War of Nations, kıran kırana geçen ve oynadıkça derinleşen bir savaş strateji oyunu.

Clash of Clans fenomeninin izinden giden War of Nations, insanların birbirine savaş açtığı ve her toprak parçasının kurmak istediğiniz imparatorluğa güç kattığı bir oyun. Oyun, isminden de anlaşılacağı gibi oldukça sert. GREE tarafından yapılan War of Nations oynarken önce güçlü bir üs oluşturmak zorundasınız. Ardından işin içine yayılımcı bir politika giriyor. İstila planlarınızı gerçekleştirmek için geniş bir ünite yelpazesinden kendinize has orduyu oluşturmaya çalışmalısınız. Ordunuz ile birlikte kendi teknolojik gelişiminizi planlamanız, kaynaklarınızı kontrol etmeniz mümkün. Tek bir günlük veya kısa bir anlık oyun zevki için hazırlanmamış olan War of Nations, size uzun soluklu bir oyun zevki vaadediyor.

Oyunun esnek yapısı, üssünüzü dilediğiniz özelliklere göre kurmanıza olanak tanıyor. Oyuna başladığınız ilk birkaç gün başka oyuncuların saldırılarına karşı korumalı bir şekilde gelişebiliyorsunuz. Ne zaman ki, sefere çıkma kararı aldınız, yuvanız başkalarının saldırılarına da açık hale geliyor. Bu sebepten ötürü güçlü bir üs kurmanız için yeteri miktarda zaman harcamanızı öneriyorum. Ne kadar defansif veya ofansif bir yapı oluşturmak istediğiniz tamamen sizin tercihlerinize kalmış. Ordunuzun başına diktiğiniz komutanlar ise ekstra güçler vererek ordunuza dirayet katıyor.

Oyunda sizin için her daim tamamlanması istenen görevler mevcut. Bu sayede aynı rutin altında oynama hissiyatından uzaklaşıp sıra dışı misyonları tamamlama şansınız oluyor. War of Nations öyle bir uyarı sistemi ayarlamış ki, silah veya asker için geliştirme seçenekleriniz mevcutsa anında haberiniz oluyor. Oyun içi satın alma kısmına değinmek zorunda olmasak oyuna kusursuz diyebileceğiz. Ancak, satın almadan gelişim kaydetmek isteyenlerin oyun hızı diğerlerine kıyasla oldukça yavaşlıyor. Kaliteli ve etkileşimli bir savaş strateji oyunu oynamak istiyorsanız, War of Nations aradığınız oyundur.

YORUMLAR